Trvalá na riasy

Príspevok v téme: Trvalá na riasy
kvetinkova

Potrebujem dosť súrne poradiť. Chcem si dať spraviť trvalú na riasy. Moje mihalnice sú aj dlhé, aj troška vytočené,ale sú svetlé a nechce sa mi ich maľovať maskarou každý deň, aby sa aj vytočili viac aj zvýraznili. Kto má akékoľvek skúsenosti,alebo o trvalej niečo počul, prosím napíšte mi.

patuska1122

V Kosiciach odporucam Bells studio Vizaz na Tahanovciach,Bukurestska 7,moju vizazistku,mihalnice su perfektne vytocene,dokonca aj vyzivene pocas procedury.Tato trvala nenici riasy,prave naopak.Mozem iba odporucat,som na tom doslova zavisla...staci raz za 3 mesiace :-)maju aj stranku na fb Bells professionals

Tanikkk

ahojte chcela by som strasne moc trvale mihalnice da sa to aj doma spravit??? a cena aka je kto mi vie poradit kludne aj na email spravu napisat dakujem _)

mima154

ja mam trvalu cca. mesiac a som nadmieru spokojna....mozem len odporucat...su rozne velkosti natacok ...od zaciatku boli krasne vytocene... ...stalo ma to 10eur /v MI/

Evicek

no neviem ako sa polamu, ja som si robila trvalu dokonca sama s kamoskou navzajom a krasne mame natocene mihalnice a drzi mi to uz 2.mesiac... kupili sme si na nete na to sadu.a normalne si ich malujem, odmalovavam a pod

picsulus

trvalá na mohalnice je další super blud,niekto ich má ako milé metličky rovné ako moja sestra a je s nimi spokojná a niekto ich má kučeravé ako ja.sa ti len polámu.

v živote by som si nešla robit trvalu na mihalnice

kačena

www.moda.sk A CHCEm sa este opztat ako urobim lebo ja ked si natočim klestikmi riasi tak mi to vzdrží asi 10 min a to nehovorim ked si dam na ne maskaru .. :PPRosim poradte