Trvalá na riasy

Príspevok v téme: Trvalá na riasy
kvetinkova

Potrebujem dosť súrne poradiť. Chcem si dať spraviť trvalú na riasy. Moje mihalnice sú aj dlhé, aj troška vytočené,ale sú svetlé a nechce sa mi ich maľovať maskarou každý deň, aby sa aj vytočili viac aj zvýraznili. Kto má akékoľvek skúsenosti,alebo o trvalej niečo počul, prosím napíšte mi.

karamelka513

ja som tiež nad trvalou špekulovala a veľmi som ju chcela pretože pekné mihalničky spraví a vydrží to najviac 3 mesiace čo je aj dosť podla mňa.. ja mám krátke mihalnice ale to nevadí pretože čo som čítala je to jedno či sú dlhé alebo aj tie najkratšie čo môžu byť... lenže aj ja sa teraz bojím že to zničí veľmi moje pretože to treba aj zo špeciálnymi odličovačmi odstraňovať z nich špirálu a hlavne opatrne lebo ľahko sa zlomia po tom zákroku.

karamelka513

ja som tiež nad trvalou špekulovala a veľmi som ju chcela pretože pekné mihalničky spraví a vydrží to najviac 3 mesiace čo je aj dosť podla mňa.. ja mám krátke mihalnice ale to nevadí pretože čo som čítala je to jedno či sú dlhé alebo aj tie najkratšie čo môžu byť... lenže aj ja sa teraz bojím že to zničí veľmi moje pretože to treba aj zo špeciálnymi odličovačmi odstraňovať z nich špirálu a hlavne opatrne lebo ľahko sa zlomia po tom zákroku.

kikina26

Trvala na mihalnice,velmi nici vlastne riasy..aj ja mam svetle mihalnice a chcela som s tym nieco robit-ja si davam robit tie mihalnicky co robil aj Alex,extreme lashes..vyskusala som viac znaciek uz ale tieto mihalnive vyzeraju najkrajsie a hlavne nenicia vlastne..su skvele.nemusim sa licit a som vzdy upravena!V dunajskej luznej to robia najlacnejsie!inde su hrozne ceny..ak niekto chce,napisem kontakt :)

PETASO

AHOJTE
Ja mám akurát po mesiac po trvalej a vyzerá to super. Ja osobne som veľmi spokojná. Len mám trochu citlivú pleť tak pri aplikácii trochu štípalo ale dalo sa vydržať. Mihalnice boli hneď od začiatku pekné. Vôbec sa mi nezlepili, ako niektoré písali ani nič podobné. Takže ja môžem len odporúčať. A aj cena je super ja som platila za trvalu 10E a farbenie 2E (Zvolen).

merilynn

ahojte. Ja mám DOBRE skusenosti s trvalou na riasy. Tiez mám dlhé a tmavé a vždy si ich natácam kliestikmi, tak som si pred pár rokmi dala spravit. vydržalo mi to 3 mesiace ale neplatila som žiadne obrovské ceny, bolo to cca 12 eur. mala som ich pekné, nemusela som sa malovat a ked už, bolo to este krajsie. stačilo málinko a hned to bolo ako predtym s hrubou vrstvou maskary. takže asi individualne u každej..

............

to je sice pekne ale to tak mozno robia v amerike..tu sme na slovensku astale su tu niektore veci "mozno" ine..na nete je malo obrazkov o trvalej:(