neustale sa nutkavo pohybuje

Príspevok v téme: neustale sa nutkavo pohybuje
indola

Ahojte, viete, u nás v meste je jedna baba, ktorá už chodí na výšku, ale stále je jak decko. Nevydrží chvíľu stáť na jednom mieste, stále sa hýbe - klepe prstami, nohou. Jednoducho je stále v pohybe. Ide mi to na nervy. Ako je možné, že nevydrží v pokoji stáť na mieste?
Niekedy jej mám chuť vylepiť, lebo mi to ide strašne na nervy...
Neviete čo jej môže byť (aby som jej zas nekrivdila)

jaanna

a co na tom ,ze je hyperaktivna?Ty azda si taka dokonala?Skôr sa zamysli sama nad sebou,ze take daco ides riesit na tomto fore.......Ved Ti neublizuje,nevzbudzuje verejne pohorsenie....Nevsimaj si ju,ked Ti jej hyperaktivita vadi...Ty sama si na smiech...

misaata

indola,ak to vsetko myslis vazne,len tak dalej..ludia miluju ludi ako si ty :D:D:DUrcite si velmi "oblubena"..a ktovie kto tu je neprisposobivy?:D:DKazdeho rozumneho,vyrovnaneho cloveka by ovela ovela viac stvalo byt v kolektive s tebou,ako s hyperaktivnym clovekom..Nemas dovod ani pravo sa vytacat,a vlastne ani neviem naco to tu pises..ona pomoc nepotrebuje,nepyta ju od teba..vie sa bavit,studuje,netrapi sa tym co si o nej myslia ludia ktori jej za to nestoja..ma sa skvele,neboj..a ked si taka prudko inteligentna(ha ha:D:D)mala by si vediet co je to hyperaktivita,co to mame dnes za vysokoskolakov?a ty za seba tiez neziadas radu,aj ked problem mas,no nevidis ho..tak aby to tu pre teba nebolo zbytocne-staraj sa viac o seba,zamysli sa nad tym aka si,ci nahodou nemas aj ty slecna dokonala nejake chyby,a rozmyslaj co na sebe mozes zlepsit..je toho urcite dost,takze ti neostane potom cas riesit taketo banality ktore sa ta vonkoncom netykaju..good luck :D:D

jajka001_

indola - no napriklad ja, kebyze sa nehanbim a nie su mi primale :) preliezky su super,preco ich nerobia aj pre dospelych? aspon by nesedeli tolko po krcmách a neriesili hovadiny
co je na tom ze sa hra so 14rocnymi? a ako sa s nimi hra ved dnes decka v tom veku uz len fajcia piju a hádzu pozy, nie? nehraju sa v piesku a neprebaluju babiky. mozno su tie decka inteligentne a zaujimave a bavi ju to s nimi.

lionesssssss

indola, tak ak je u vás bežné chodiť po preliezkach v 14tich, tak potom nevidím problém ísť na preliezky v 20tich :))) a ja dakedy idem na preliezku, aj na šmýkalku, ak je dostatočne široká...:D ak mám svoj deň :D :D :D a mojim snom je si ešte raz zaskákať na skákacom hrade :D :D a to mám 22 a zamestnanie "študent vysokej školy" :D :D

indola

No ja som nenapísala, že so 14-násť ročnými deckami sa hrá na preliezkach, ale že sa hrá s nimi a mimo toho aj na detskom ihrisku na preliezkach... no pozrite sa na to kriticky a položte si otázku: Kto z vás by išiel na preliezky, ked mal 20 rokov?

jajka001_

suhlasim s prispevkami, indola, ty si snad robis srandu, neverim ze je niekto taky blby. nemas vlastne problemy ze riesis inych? co ta po nej? odkial vies o nej toho tolko, si klebetna baba ci co?ze, ako to ze môže chodit s nami do skoly ako rovnocenny partner...ty si teda chudera...

lionesssssss

inak, ja rozmýšľam, že čo vy to máte za decká v dedine či kde, lebo podľa mojich vedomostí 14 ročné deti nechodia po preliezkach a ihriskách :D :D :D ale v poriadku... :D

asi začínam mať pocit, že téma je vymyslená, 14tky majú vážne už iné záujmy ako preliezky a pieskovisko :D :D :D :D :D

lionesssssss

indola, vieš koľko ľudí sa tebe za chrbtom smeje a hovorí si o tebe, že takú primitívnu neandertálsku opicu ešte nestretli ?
a hovoria ti to do očí? nie ! a na čo by ti to aj hovorili ! šak ťa nezmenia...

ja fakt nerozumiem, ako niekto s takým múnusovým sociálnym IQ môže chodiť na vysokú školu ako ja a byť môj rovnocenný partner. Si absolútna chudera, som totálne presvedčená, že väčšej hlupane na tomto svete niet !