90 dnova rozlisovacia dieta od 13.3.

kika5

Helus kde si? Už nechodíš na toto fórum? Koľko si schudla? Držíš ešte túto diétu? Akosi toto fórum zaniklo a s takým presvedčením ste všetky baby do neho vstupovali. To ste už všetky skončili s diétou, že sem nepíšete žiadne príspevky o úbytkoch vašej váhy?

lenka007

ahoj babulka92 no neviem ti odpoved na to tak skus si vyhladat mna lenka zanella zakopjanova a ja ta tam vhodim!!!

babulka92

aaaa Lenka007 prepac ze zase otravujem ale pisala som na nete adriane petrekovej a odpisala mi ze to bude asi omyl a podobne :D tak teraz neviem no... som z toho nejaka paf a veru chcela by som sa dozvediet niečo viac o tom ://

lelulelu

ahojte baby ja mám len takú otázku... že na sacharidový deň si robievam cestoviny a chcem sa opýtať či by to bol problém dať si na tie špagety tofu? myslím len tak trochu... ved to nieje mlieko ani maso... je to z rastliny.... dakujem za odpoved :)

moletka

lenka007 moja diéta spočíva hlavne v jedení šunky, steakov, vajíčok a pití kávy. Je tam neobmedzená konzumácia niektorých potravín a kofeín ti povzbudzuje metabolizmus a zvyšuje energiu. lenka007 pozerala som si tú bunkovú výživu ktorú bude brať Helus a to je prakticky Herbalife, ktorý je zameraný na detox organizmu. No neviem či by mala zrovna s tým začínať. Skôr by mala najprv vyskúšať nejaký detox za lacnejšie euráče, alebo zameniť diétu za nejakú inú, pretože tá 90 dňová jej telu asi nesadla.

lenka007

babulka92 uvidis je to okey vela ludi sa podla toho stravueje a aj ja mam jednu kamosku ktora pekne uz tak schudla,potom napis nejake info o sebe,papa

babulka92

lenka 007-dakujem velmi pekne okej idem jej teda napisat a poziadam ju o priatelstvo :)) a teraz utekam na ten google nieco o tom precitat ;)

lenka007

noooo moletka tak som rada ze sa ti dariiiiii a v com spociva ta tvoja dieta???? 1,8kg za tri dni to je velmi peknneeeeee!!!!a zakladatelka helus sa presunula na fb kde komunikuje,islo jej nieco dole ale ide to pomaly-pisala,teraz zacina este s jednou babou nejaku bunkovu vyzivu ktora by jej mala pomoct rozbehnut metabolizmus.