Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta od 13.3.

Helus

Takze baby dnesne vazenie ma nepotesilo,mam stale 66.9 ako pred tyzdnom,ale pokracujem pekne dalej.Rano bolo ovocie,obed cestovinka so spenatom,a vecera cerealna tycinka,alebo kusom strudle,ak mi ostala od nedele,takze neviem este.

lenka007

takze dnes mam vitamnovy den:-)na ranajky zelene jablcko,na obed narezanu cviklu a na vecer bude uvarena mrkvicka a cely den 2 litre vodicky:-)robim velku chybu ked niekedy veceriavam az okolo 8????-kedze so synom cakame na manzela ked sa vrati s prace!!!!

Helus

Ahoj tanny ja som schudla 3 kila,ale to som sa vazila pred 1 tyzdnom.ja sa vazim vzdy v stredu,takze zajtra.dcrera schudla za 1 mesiac 5 kil.

Helus

lenka007 ja ked mam vitaminy,tak doobeda ovocie,aj susene,obed zeleninkova polievka,a ked som doma tak aj vecera len zeleninkova,alebo ovocie,alebo,karelab s paradajkou si nakrajam.

lenka007

ahojte chcela by som sa opytat ze ked mam vitaminovy den tak musim len ovocie alebo mozem aj zeleninu-ja to miesam a neviem ci to robim spravne a vaha mi stojiiiiii:-(lebo som pocula ze ovocie na vecer uz by sa nemalo papat,dakujem za rady a drzim palceky:-)

Helus

martina 87 som rada,ze to beries sportovo,radsej trocha zhresit,ako byt v depke.ved my chceme zmenit stravovanie,a nie cely zivot byt na dietach,a hladovkach.len velmi silne natury nikdy neporusia.A priatel povedal,makala si o dusu,tak si zasluzis sa najest,a nie byt o vode cely den.A naserviroval mi,vonku na cerstvom vzduchu.Ale od zajtra ideme bez prehreskov,drzim palceky baby a hlavne piste,ako sa vam dari.

martina87

Ajka si super gratulujem! si musela asi riadne dodrziavat, nech ti to pekne aj tak ostane.

Heluuus dont worry :) to je uuuplne v pohodee a este k tomu ked si aj makala mohlo by to byt pre teba nebezpecne. Svet sa nezruti :)
No a inak ved ja dnes tiez vodovy den, tak kraasne som sa drzala - az doteraz. Dala som si kybel zeleninovej polievky a dokoncila syrovymi korbacikmi - nedalo sa odolat, su prave oravske domace :)

No a co! :) kamoska co drzala tuto tietu si kludne sem tam dala mc donalds, cokoladu, vyprazany syr alebo rezen ked mala bielkoviny a aj tak schudla 15 kil :)

Helus

Adka vitam ta medzi nami chudnucimi.matka ta paradajkova kapusta je lahka,UDUSIT CIBULKU NA OLEJI,PRIDAT CERVENU MLETU PAPRIKU,POMIESAT,PRIDAT NAKRAJANU,ALEBO NASTRUHANU HLAVKOVU KAPUSTU,PODUSIT,OCHUTIT MLETYM KORENIM,VEGETOU,RASCOU,SOLOU,A NAKONIEC PRIDAS PARADAJKOVY PRETLAK,BUD V KONZERVE,ALEBO TIE OARADAJKY V KRABICKE.Inac ja byvam na Halovej,ked si pisala o tom Ovsisti.Ale ja mam vodny den a 1x som porusila,boli sme robit na zahradke,a dala som si hovadzi steak,grilovanu cuketu,a platok chlebika.A tak som myslela,ze vydrzim.Ale ta vona bola silnejsia,ale co ma tesi,vobec nemam vycitky,ze som porusila.Este sme namalihovadzie maso na grile,tak som ochutnala.Bola som uz velmi hladna,a po 4 hodinovom kopani,a sadeni,som nevydrzala.A teraz uz len vodu do vecera,to mam istu.A zajtra idem dalej,no co,uz zlyhala som,ale pokracujem dalej.Totom je moje priznanie!!!!!!!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta od 13.3. - Fórum - ZDRAVIE.sk