Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta od 13.3.

Helus

Ahojte dievcata,ako sa vam dari?Mna strasne boli hlava od soboty,a ani Ibalginy a nic podobne nezabera.Dnes mam bielkoviny,a som ako na hojdacke.Uvidime co to bude robit dalej.Inac som chronicky chudokrvna,tak neviem,ci to nebude tym.Doobeda ma bolieva zaludok,mam zaludocny vred,tak neviem,ci to ovocie mi ho este rano nedrazdi.Inac vaha sa m i nepohla vobec.drzim palceky dievcata.

martina87

Ahojte babulky tak ako pokracujeme?
Helus noo ja si tiez robievam polievku ale len z mrazenej zeleninky, no pridavam tam aj zeleninovy bujon - moze sa?

No a inak baby v nedelu som zazila sok - odvazila som sa. Z 67 kg na zaciatku som mala 59! Ale nenajedena :) Potom pocas dna som sa odvazila este 3x a mala som 60 kg. Ale celkom dobre som rada :) Vy ako pokracujete?

My co sme zacali spolu od 13/03 - tak sa mi zda ze tento pondelok budeme mat prvy vodovy den :(

Vitaj Alusa medzi nami dievcatami :)

Aluša

Ahojte kočky!Môžem sa k vám pridať?Potrebujem takú psychickú podporu.Ja držím túto dietu od 13.3.Zatiaľ som schudla iba 4 kg.Nie a nie viac...Mala som občas zopár drobných prehreškov.Potrebovala by som zhodiť ešte aspoň 10 kg.V nedeľu by som mala mať vodový deň,ale som celý deň v práci-tak neviem,neviem!

katarina 08

dobré ránko dievčatá,no dnes mäsko,tak niečo ukuchtím.Heluš,z tej kigi čerpám ,ale keď neviem ako to chutí tak váham,preto som radšej keď už to má niekto oskúšané,lebo tá pizza bola ,ale že úuuplne fuj:( a to som na pizzu:)už sa teším na grilovanie,lebo už sme jedno absolvovali a ja som mala cestovinky-neva!držím palce a prajem krásny deň

simsa

ahojte kocky..som tu po dlhsej dobe znvoa..musim sa ale priznat dietu som nedrzala..ale aj napriek tomu som sla dole z 81 kil na 79,5...oddnes zacinam..a vam sa ako dari? vidim, ze uz mate krasne vysledky...tak len tak dalej :)

Helus

Katarina daj si do GOOGLA KIGA-FORUM,A TAM MAS RECEPTOV NA VSETKY DNI.Ja teraz mam pred sebou cestovinky s ladovym salatom,a idem na poobednu do 22,potom si vas tu pekne precitam,tak bez prehreskov,pa pa.

katarina 08

dobré ránko, ja mám dnes ovocný ,tak žiadne varenie , ale zato mám žehlenia až nad hlavu:( Heluš daj typa na tie témy a pokukám to , prajem pekný a bezprehreškový deň

Helus

Katarina gratulujem k zhodenym kileckam.ja som tu 2 dni nebola vikend som mala pracovny,a vecer sa sem nedalo pripojit.Ja mam dnes na obed cestovinky,a vecera bude slada makovka.je tu nejako smutno,ale vidim,ze ine temy na chudnutie sa rozbiehaju.

katarina 08

jeeeej baby dobre raánko,konečne mi už ide internet - moc ste mi chýbali :) ja mám dnes škrobový deň, teba myslím že sa tak volá - kde je aj tá kapusta, tento deň je pre mňa najhorší neviem čo variť aj pizzu som skúšala -otras:( aj ja mám už 4,5 kg dole , a rifle už potrebujú opasok - moc sa z toho vytešujem. Vítam koleginky a prajem všetkým krásny víkend a ak budete mať čas dajte niaky receptík, lebo idem nakupovať - s deťmi , čo ma totálne vyčerpá a nechce sa mi hľadať niaky recept, ktorý nepoznám . Ďakujem :)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta od 13.3. - Fórum - ZDRAVIE.sk