90 dnova rozlisovacia dieta od 13.3.

Helus

Mata a vazila si sa kolko si dala dole?Dc era zatial 4 kila.Ja som si kupila na zajtra cervene grepy,a jablka.Tie ma zatial nesklamali.Inac zeleninkovu polievku aj ja si variavam.Mam mrazenum zeleninku,ale vzdy si do nej hodim aj cerstvu zeleninu.Teraz mam kaffe.

martina87

Tiez mam ovocny den :) ja to iste nadherne zvonka no vnutri uuuplne suche a este k tomu som tam citila dochut rumu :/ ja som este v robotke tak chvilku si idem ohriat zeleninovu polievku, uz ma chyta hlad...

Helus

Mataja som mala zase pomelo,krasne zvonku,ale suiche vnutri,vobec sa nedalo zjest.Aj ja mam dnes ovocie.A idem si uvarit caj.

martina87

Ahojte tak ako vam to ide babulky? Ja som si kupila dnes na obed pomelo, cely den som sa nan tesila, krasne som ho osupala, nakrajala a ked som ho ochutnala fuj tajbl, akoby bol namoceny v rume, tak skoncil v kosi :( Nakoniec som si dala detsku vyzivu.

Woow Kikus super uspech, gratulujem. A to ako dlho drzis dietu?

Helus

Halo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kde ste partacky,uz nechudnete?Ja mam dnes ovocie,tak sa nic nevari,ale vikend mam pracovny,tak idem kuchtit,prsia so zeleninkou.Prajem vam pekny vikendik.

Helus

kikus ja cerpam ispiracie zo stranky KIGA.Zemiakovy privarok"ocisti zemiaky,nakrajam na kocky,dam varit do vody,pridam bobkovy list,cierne korenie,nove korenie,vegetu,cibulu na kocky,a cesnak.Varim skoro do rozvarenia,cim sa to pekne zahusti.Mozes k tomu platok chlebika na obed,a vecer som to mala s kyslou uhorkou,m ala som na uhorku chut.

Helus

Dievcata ja som bola dneska v zahradke okopavala som cibulku,a jahodky.Mala som skusku,priatel mal opekane spekacky,na grile,a ja z domu zemiakovy privarok,taky bez smotany aky mozem v tento den.A vobec ma to nelakalo.Ani priatel ma nenukal,lebo vie,ze idem za svojim cielom.Baby drzim vam palce,nech to ide dole lahko.

Kikuš

Alex, nevzdavaj to!!!! Ani mne sa nepohla vaha asi 3 dni a kolisalo to hore dole, ale pohlo sa to. Hlavne po ovocnom dni!