90 dnova rozlisovacia dieta od 13.3.

Helus

Dobre ranko dievcata vam prajem.Tak dnes som sa odvazila po tyzdni,a cuduj sa svete,mam 66.9.Tak funguje to,velmi dobre,co som prekvapena.Ale asi vdacim tomu,ze zatial som nemala ziadny prehresok,a dodrziavam presne.Prajem vam pekny dnicek,piste,je to tu mrtve.

Helus

mila Alex vydrz este nejaky tyzden qa uvidis,ze sa to pohne dole.ja sa vazim len 1x do tyzdna v stredu.Predtym som skakala kazdy den na vahu,a vaha mi skakala hore dole.Ale ja som zatial velmi spokojna,cm ubudaju,citim to na rifliach,aj nohaviciach v praci.tak len tolko,ja som spokojna,a zajtra som zvedava na vahu.

Safina

Ahojte kocky,je super, ze ste, vsetko potom ide lahsie, ked si citam vase prispevky, dietu drzim 3 tt, nohavice zacinaju byt volnejsie :))).....konecne,drzim vsetkym palce

Alex265

ahojte, tak ja drzim 90DD dnes 14ty den a vobec mi to nejde, vsetko dodrziavam a ubytok bol 1,6 kg, potom sa mi to zrazu vratilo na 1,2 kg a terat to 3 dni stoji, tak neviem ci sa mam na to vykaslat? :( preco to nefunguje?

Helus

Ahojte baby ja dneska ovocie,a vecera bude zeleninkova polievka.Na zajtra idem si spravit dusennu zeleninku a mam chut na vrene vajcia,takze zajtra nebude masko.inac ide to dobre,ziadne zhresenie sa zatial nekonalo.teraz mam uvarene 2 caje katerina duska,a ovocny pred sebou,a aby toho nebolo malo este 1/2 litrovy pohar vody.

martina87

Ahoj aj ja beriem Yaz a nezda sa mi ze by ma to nejak brzdilo - prave naopak tato antikoncepcia vobec nezadrzuje vodu v tela a kamaratka co ju brala pri nej dokonca schudla. Dneska ovocnickovy den, prave mam pred sebou ovocny tanier mnamiky a na veceru zeleninová polievka. Uz sa tesim na zajtra - moj oblubeny bielovinovy den, uz mam pripravene kuracie didky zapekane s broskynou a k tomu rukolovy salat s cherry paradajkami :)

katarina 08

Dobré ránko dievčatá,no aj ja začínam radšej od začiatku , nakoľko som to 4 dni síce dodrźiavala ,ale viac krát som mala za sebou rovnaké dni ,čo neni dobre ,ale inač sa nedalo.Tak že dnes dám mäsko a pokračujem ďalej. Aj ja berem antikoncepciu - Regulon a úplne pohodička,nič som nepostrehla ,že by to vadilo.Heluš ,Ty si úplne super -držím Vám všetkým krásny dníček , večer idem na cvičenie ,tak dúfam že sa stihnem ešte ozvať:))))

simsa

ahojte baby :) chcem sa este spytat, uziva niektora z vas antikoncepciu pri diete? ak ano tak aku a ci vam to nejak nebrzdi chudnutie :)

Helus

Lifik ja drzim od 13.3 na obed mavam cestovinky s paradajkovou omackou,alebo nejake ine cestoviny,a ver mi hladna nie som.Pijem okolo 2-*3 litrov vody,nesladennych cajov.takze aj teraz mam pred sebou caj.

lifik

Helus,

kolko ju uz drzis? Ved prave, ze v knihe je torta - to ja vobec nemusim, preto vyzvedam nejaku alternativu..takze nejaky keks a 70 cokoladu, to sa da...ale budem hladnaaaaaaaa :))