Co mi je? Chlamydie? To snad nie...

Príspevok v téme: Co mi je? Chlamydie? To snad nie...
smutna vrba

Ahojte, 4 roky zijem so svojim partnerom v monogamnom vztahu, prve roky som nemala ziaden problem (hoci predtym soma mala mykozy aj kazdy tyzden). posledny rok ci dva mavam obcas slaby vodovy vytok, ktory pachne akoby po moci (tak raz za mesiac). Co to je? Okrem toho obcas (takztie mozno raz za mesiac) mam slabe svrbenie, palnie a bezfarebny vytok, ktory zapacha ako moc cloveka, ktory uzil penicilin. Prejavuju sa takto chlamydie? Poculi ste o takomto cosi? dakujem.

mariky

Jetam nepodarilo sa mi nájsť žiadne info o citritidale. Ak možeš pošli mi niečo alebo kde to mám aspoň hľadať.

jetam

RNG odporúča GSE-jedine citritidal je schopný bojovat s chlamýdiami.Hladaj v príspevkoch slovom chlamýdie, alebo chlamidie

mariky

Ahojte baby. Som tu nová. Aj ja by som sa chcela pripojiť k vám so svojou skúsenosťou s chlamýdiami. Mám 21 rokov a mám ich už podľa všetkého 3 roky, ale doktorka mi ich zistila len pred pol rokom. Od vtedy som bola už na 3 testoch a bohužial testy sú stále pozitívne aj napriek tomu, že som užívala antibiotika. Ak bude pozitívny aj 4 test doktorka mi odporúčila, aby sme to začali skúsiť liečiť prírodnými produktami. Ak ma niektorá z vás skúsenosti s prírodnou liečbou bola by som rada ak by mi poradila. ďakujem

susi

ahoj...som si vedoma toho, ze to je dlhodoba zalezitost.. Klacid som uz dobrala a ziadne zmeny som nezaznamenala... Netusim, ako bude pokracovat dalsia liecba.. co mi teraz lekar predpise... ja predpokladam, ze som to dostala na jazerach...