čo to znamená?

smajliQa

zuzi.,... ludia su zlí, vypocitaví, a chcu len sebe dobre....

casto krat aj rodina... a v rakusku najdes pracu hocikedy, aj so zaviazanymi ocami.. dnes nie je problem odist do zahranicia.. drzim palce

zuzi2525

Je mi jedno ako sa dostanem do zahraničia, pôjdem aj sama, na slepo, a ked nie do anglicka, tak rakúsko, nemecko. Nemčinu ovládam lepšie, angličtinu slabšie, o rok končim výšku, a chcem dosiahnuť aktívnu znalosť oboch jazykov. Ja som už skúšala rôzne agentúry, kamarátky nemám ktoré by chceli ist do zahraničia. Prinajhoršom pôjdem sama do Rakúska, v máji otvárajú pracovný trh a určite v reštauráciách a fast foodoch nejakú prácu nájdem. A tento jej odjeb ( s prepáčením ) jej skôr či neskôr dám najavo

smajliQa

vies co?? vybav si pracu v anglicku cez niekoho ineho.... cez nejaku kamosku alebo znamu a potom jej posli fotku na fb z odkazom, ze zazivas skvele prazdniny a mohli ste ich zazivat znovu spolu... a ked ti nieco na to napise tak jej odpovedz ze N/N ...
a ze si to dokazala aj bez nej

zuzi2525

hlavne že ked ja som dala fotky z detstva na fb aj s nou písala, aké skvelé prázdniny u nás zažila. Veľmi ma táto odpoved prekvapila, lebo každý na nu vraví aká je dobrosrdečná, že by dala aj posledné pre kazdého. Proste fakt nie toto ma dorazilo, lebo s tým som aj niekde rátala, že pravdepodobne napíše niečo také, že nie ale to aj odôvodní, ale toto. Nevadí... aj toto je jej vizitka

Deria

no teda, to je sesternica! napisala by som jej, ze sice sa ti nepodarilo celkom rozlustit, co ma jej odpoved znamenat ale ze taka odpoved je tiez odpoved a ze sa nemusi obavat, ze ju budes v buducnosti este nejako obtazovat.

zvedavko

To vidno, ze nema ani snahu vôbec napisat dlhsi mail nie to Ti este vybavit pracu alebo nieco podobne. Kasli na to