nahá v solariu?

al

A este, solárko je podla mna najlepšie v tom že ťa opáli celú a nemusíš sa hambiť že ťa niekto načape holú!
Ked beriete antibiotiká, nesmiete chodiť do solárka.

al

Do solárka sa chodí bez make-upu bezohladu na to či to obsahuje UV filter, lebo ti môžu zostať nepekné škvrny na tváry. Takysto by ste na sebe nemali mať parfém, lebo tiež budete flakaté, alebo môžete chytiť alergiu. Tie krémy špeciálne do solárka pleť ochránia pred starnutím a hydratujú ju. Ked idete do solárka 1. krát neprežente to s minutami, lebo sa spálite! Ak máte nejaké citlivé znamienko, prelepte ho.
Bonus za dva mesiace sa v pohode opáliš. Moja kamoška šéfuje v solárku, tak sa ma možete pítať.

kitti

Ja chodim naha. Ale moja sestra chodi v nohavickach,jej a jej partnerovi to je sexi,ked na hnedej pokozke vynikne neoplalena tvar tangaca

lenka22

make up by sa mal odstranovat, ale pokial ho nemas s ochrannym faktorom tak nemusis... ja chodim aj s make upom do solarka a som opalena pekne aj na tvari

bonus0

ďakujem všetkym za radu. Al, nespadla som zo žiadnej planety, ale vzdy je nieco prvy krat a preco sa nespytat. Dnes idem konkretne do jedneho solarka sa spytat co a ako. Este by som mala otazocku, kolko moze trvat ziskat prirodzeny hnedy nadych? O 2 mesiace mam svadbu a verim, ze to k niecomu bude. nechcem byt belsia ako svadobne saty a samozrejme nechcem ani, aby moja prilis hneda koza spoza nich svietila.

nina*

a teraz chodím na 8 - 9 minút akokedy, ale stane sa, že nejdem aj 3 mesiace, hlavne v lete, nie je to zdravé, žiadne opalovanie nie je zdravé, pekný deň

nina*

Ahoj bonus, ja som akurát prišla zo solárka, ja mám permanentku, vyjde to lacnejšie, ale inak normálne zaplatíš, minúta je 14sk ako kde, ja som z BA, keď som bola prvýkrát išla som na 4minúty, lebo tiež nemám normálne nejak tmavú kožu, tak radšej som opatrne a potom som pridávala a na začiatku som chodila každý druhý deň a teraz chodím raz za týždeň, len si to udržujem, ale chodím aj kôli chrbtici, prehrejú sa mi kosti. Inak, u nás mi to baba v solárku nastaví, ja sa už len zavriem do kabínky, vyzlečiem(všetko) zavriem, stlačím štart a ide to a potom sa to samo vypne, veď tá pracovníčka ti povie a v solárku majú aj tie špeciálne krémy, ale ja používam mlieko s vitamínom E a jem betakarotén, tak toť asi vsio, keď ešte niečo tak sa spýtaj, papa