antikoncepcia

Príspevok v téme: antikoncepcia
nikoool

ahojte....mam 17 aa chcem sa opytat....chcela by som si dat predpisat antikoncepciu lebo mam priatela aa spolu sexualne zijeme...ale este som u gynekologa nebola...aa predpise mi to gynekolog aj bez toho aby o tom vedele mama ?? ze len by som k nemu prisla aa by mi nieco predpisal? prosim o rady...

eklhaft

V 17-tich som mal otvoreny rozhovor medzi rodicmi co sa tyka sexu. Tak nejako priprav maaati na to ,ze uz si dospela ,,,popride trochu zaryp ,ze kedy mala ona prvy styk...,ale fakt opatrne..........//sorry za chvilku dospela///

linduška

Nemusí ale určite by bolo lepšie ak by o tom vedela. Lekár sa ťa bude určite pýtať na nejaké ochorenia v rodine. A tiež, myslíš že si to budeš zvládať platiť sama?

nikoool

pretoze by to nepochopila...moja mama je starsi rocnik aa zastava nazor sex az po svadbe ...proste nevie to pochopit tak preto nechcem aby o tom vedela...

lionesssssss

pohľadaj v starších témach, zbytočne založená nová téma... a nechápem, prečo by o tom nemohla vedieť tvoja mama... či ty si nestojíš za svojim rozhodnutím - sexuálne žiť so svojim priateľom?