Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farvy na vlasy Schwarzkopf Essensity

danielaaa

Mate niekto skusenost aj s blond odtienom?? chyta pekne? predpokladam, ze na 1 krat treba vlasy farbit 2 krat,ale aj tak ma to zaujima, pretoze mam velmi jemne vlasy a nicia sa farbenim 3 krat viac ako pevne vlasy....:(

Marusqa

Ja mám skúsenosť, je to veľmi kvalitná farba, zatial som s ňou najspokojnejšia ako ani s jednou doteraz. Asi prvá farba, ktorá mi chytila na odtien presne ako na obrázku.
Vyzerá veľmi prirodzene a počas farbenia som mala pocit ako keby mam masku na vlasy na hlave a nie farbu. Odporúčam!

jankaaaaaaaa

urcite tieto farby niesu cisto prirodne, urcite su plne chemikalii a mozno maju nejaky prirodny extrakt v zlozeni "aby sa nepovedalo" tieto farby a uz vobec nie znacka schwarzkopf nema certifikat prirodnej kozmetiky. a ked su ucinne ze vydrzia dlho tak to cim viac chemikalii tym trvacnejsia a "lepsia" farba. cisto prirodne farby na vlasy je len originalna henna

KaliKali

Tiež ma zaujima tato farba...pride mi zlozenim velmi setrna, je to vobec mozne? A mate s nou teda nejaku skusenost?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farvy na vlasy Schwarzkopf Essensity - Fórum - ZDRAVIE.sk