Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neuveritelny nevkus Kmotrikovej

Príspevok v téme: Neuveritelny nevkus Kmotrikovej
ramayana

Ja neviem, ci nase hlasatelky nemaju vobec sudnost, ale to, ako sa dnes obliekla adriana kmotrikova na spravy na jojke, to presahuje uz vsetko. televizne noviny, v ktorych mimochodom hlasila aj o katastrofe v japonsku si asi pomylila so stredovekym plesom u ludovita strnasteho. velky dekolt a uplne nevhodne saty su pre tuto moderatorku typicke, ale televizia joj by mala v pripade, ze vkus nema redaktor, nasadit odbornika. inak pada hanba na celu telku.

muc

moj nazor- podstata je to, co hovoria a nie, co maju na sebe. naozaj je mi luto osobu/y, ktora/e viac ako neskutocne nestastie a katastrofa v Japonsku zaujimaju zvrsky moderatorky. ubohost naozaj nema hranic....
tym ludom tam je naozaj srdecne jedno, aj keby Kmotrikova bola hola. a aj mne. neupierajte sa o svetsku krasu, ale najdite v sebe radsej kus "cloveciny"

soffa

tak si pozeraj cnn a ine spravy.mat tvoje problemy;D.v dnesnej dobe mas na vyber co budes pozerat,tak zbytocne nedramatizuj!

elsa5.5

tam majú odborníka,ale ona sama si môže vybrať šaty,majú tam kostymérky,ja zasa nemusím banášovú v tej jej relácii,ale áno stačí prepnúť,tú banášovú prepínam čo ona tam melie.....

ramayana

este dodam, ze ked pozeram spravy na bbc, cnn, rtl alebo ktorejkolvek inej televiznej stanici, ziadna moderatorka tam nie je oblecena ako do bordelu, ale su v nenapadnych serioznych satach. nevadi mi pekny dekolt ani krasne saty, ale kazda situacia vyzaduje iny styl. ak by moderovala ples alebo eroticku relaciu, tam by podobna roba bola mozno na mieste, ale nie v spravach. niektore zeny cim su starsie, tym intenzivnejsie sa usiluju prezentovat svoje vadnuce vnady.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neuveritelny nevkus Kmotrikovej - Fórum - ZDRAVIE.sk