Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem......

Príspevok v téme: Neviem......
Channy

ja neviem čo je so mnou celý deň sa chystám že idem cvičiť, no nakoniec som necvičila, celý deň som dneska nevyšla z domu a že bolo vonku krásne, zajtra sa bude zase učiť do školy a víkend je za mnou, ja sa neviem prinútiť cvičiť, chcem byť štíhla nosiť krásne oblečenie, cítiť sa faj!, už nemám žiadnych poriadnych kamarátov-nemám s kým ísť von, všetok svoj voľný čas trávim za počítačom, telkou, s mp3 alebo v obchode :/ som hrozne lenivá ale v hlave si hovorím že to chcem zmeniť ale neviem čo ako... som zúfalá, takýto život ma proste nebaví. Moja jediná kamarátka(naozaj najlepšia) so mnou po lete v september/oktober prestala chodievať von, ako keby sa za mňa hanbí a ide radšej von s peknými a štíhlymi babami-ona je tiež veľmi pekná, len s ňou som celé dni bola vonku aj keď sme len venčili psa ale sa prechádzali po sídlisku, cez leto som mala 77 kg a teraz 85kg-to je strašné ja som chcela z tých 77 na 70 a niee teraz budem rada ak 85 dám 77... nejako tú váhu necítim ani nevidím, že som pribrala ale váha nepustííí
pomoooc ja viem že je to moja chyba som trochu psycho ale nebaví ma to takto! všetky baby v našej triede sú krásne štíhle a ja taka tučniačka, čo nič na telesnej nevie alebo nevládze :( aaach

mataBB

smajlinqa pozri sa..teraz ti nieco napisem z mojich skusenosti..asi tak pred 5 rokmi som tiez schudla asi 10 kg..zo 60 kg...asi za pol roka..samozrejme bola som na seba strasne hrda, aj ked okolie mi uz hovorilo ze je to az moc...na vahu 54 kg som sa dostala poctivym zdravym stravovanim a cvicenim...ale potom? potom som si takto ako ty zacala vycitat jedlo..najprv obed, lebo ten bol najkalorickejsi...tiez som obcas zjedla aj nejake tie hranolky, o to vacsie vycitky..uz som nechcela chudnut ale bala som sa ze priberiem tak som zacala jest menej a menej...dostala som sa do tej fazy, ze som si zacala vycitat aj nizkotucny jogurt alebo banan...schudla som na 49,5 kg...nechcem ani vediet co by sa stalo, keby nemam okolo seba super kamosky, ktore mi zacali tlct do hlavy ze to prehanam...a hovorim, tiez uz som nechcela chudnut, ale zrazu to islo samo dole a nevedela som sa zastavit..ale ked si zacnes vycitat taketo veci tak to speje k velmi zlemu...ked aj zjes kalorickejsi obed, tak musis si dat nieco na veceru, ked len jogurt alebo tvaroh, ale akonahle zacnes s takymto hladovanim tak potom to bude len a len horsie...

ja som bohuzial taka, ze sice tu pisem, ze je to strasne zle, ale zas drzim dietu a bojim sa, ze sa zas dostanem do takeho stadia, pretoze ja ked sa zatnem tak koniec

cindy005

smajliqa, suhlasim s matou... tiez meriam 165 a vazim 54 kg... pred par rokmi som mala tiez okolo 63 a som to pekne krasne chdula, a to pravidelnym jedenim a cvicenim... a ked som to schudla, tiez som mala stiahnuti zaludok, no neskor to prislo...som sa bala ze zo vsetkeho priberiem a tak som skonicla s PPP... a az dodnes to mam.. nie som vobec pysna na seba!! a chcem sa toho zbavit... tak si davaj bacha, aby si tak neskoncila, lebo presne taka som bola ako ty

mataBB

podla mna mas zacinajucu ppp...ja na teba neutocim, ja ti len hovorim..telo musi z niecoho aj zit..takto ani neschudnes pretoze telo si bude robit zasoby..ale ved ok, je to tvoja vec..ale takymto sposobom skoncis velmi velmi zle

smajliQa

mataBB .... ja nikomu ziadny rozum nedavam.. nech si je kazdy jak uzna za vhodne... nutim niekoho do niecoho? nie.. tak co,? a podla mna langos je dost tazky a kaloricky.. a ked si dam hned dva za sebou neni divu ze uz nic nejem ked ma to zasyti na cely zbytok dna...
mam stiahnuty zaludok uplne, takze si myslim ze dva langose na mna je az priliz..

mataBB

smajliqa bez urazky...ale ty tu davas rozumy inym a pritom ty dokopy nic nejes...ved jedno jablko a dva langose..ako to je strasne malo za cely den..uz to prehanas s tym chundutim..aby si neskoncila s ppp

smajliQa

channy...... niektore ano :) co poznam a pozorujem.. ja s dietou tiez prestavam..e ste take kilecko a budem uz iba udrziavat... ja mam za sebou tiez velky boj.. ci uz vahovy alebo psychicky,, ale tak ci tak je to vlastne vsetko o psychike...

ja som mala na zaciatku 63 kg, a po dovolenke aj o nejake 3 kila viac.. bolo to v septembri...
dostala som sa na 56 ci 57 a tam som sa drzala dost dlhu dobu a nechcelo to ist dolu.. no a teraz sa mi podarilo konecne pod 54 tak soms tastna.. staci uz iba udrzat... a to kilecko dam dole. pomalicky, ci uz teraz alebo na jar.. uvidime.. hlavne je to dobry pocit pacit sa samej sebe..

ChannyH

vždy myslím na to, čo beriem do ruky, skôr než to zjem a väčšinou to vrátim späť lebo si uvedomím, že to nepotrebujem, budem sa snažiť vydržať a schudnúť, lebo to vážne potrebujem a vy chudnete tiež?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem...... - Fórum - ZDRAVIE.sk