Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kvapkanie krvi z konečníka, prosím radu

lea26

Majka225 ked skoncis s vyvodom alebo na onkologii, budes si hovorit, jaj ako dobre, ze som vtedy nesla k doktorovi? Ak je to nieco vazne, kazda minuta je vzacna a ani by som si nevyberala, ci k zene alebo muzovi, ale kto by ma zobral skor.

H2O

je jedno či su to hemoroidy, alebo trebars ulcerózna kolitída, doležite je isť urgentne ku gastroenterologovi (ak je pre teba zdravie doležitejšie ako ostych), keď tak sa objednaj ku žene a vyber si dobru lekarku trebars podľa nasilekari.sk, každopadne by som zvyšil prijem železa ..

hmmmmmmmmmmm

majka, neodkladaj navstevu lekara-pricinu treba zistit!aj keby to boli "len "hemoroidy, cm skor, tym lahsia liecba!takze ostychy bokom!

ta3

vysetrenie konecnika nie je prijemne, to verim, ale ak tak krvaca, treba ist k lekarovi, moze to byt vazna vec, takze utekaj k lekarovi, moja 27 rocna dcera to podstupila nedavno tiez a zvladla to, takze aj Ty to zvladnes, drzim palce, aby to nebolo nic vazne

Majka225

Chcela by som si zatiaľ nejako pomôcť sama. Nerada by som bola aby mi nejaky doktor na gastroenterológii či kde sa s tým ide pozeral do zadku :-(( Myslite že čapíky z lekarne by mi mohli pomôcť? Mate niečo odskušane?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kvapkanie krvi z konečníka, prosím radu - Fórum - ZDRAVIE.sk