na co mate uchylku?(slabost)?

skatulaa

ja mam jednu totaalnu uchylku. :) Ani neviem ako ju opisat, no jednoducho ked idem po meste, nemozem napriklad pravou nohou stupit pred nejakou iarou viac krat ako lavou, alebo na prechode pre chodcov idem iba po bielych pásoch, alebo naopak, na ceste musim spravit rovnaky pocet krokov lavou aj pravou nohou, aj na chodniku, to istze aj na schodoch, este si to ako debol pocitam. :) a pritom matiku nemam rada. :) a to s tou perinou tiez :) este aj hlavu si zakryvam.Som malicka ale ta perina sa mi niekedy zda strasne kratka, kedze musim byt cela zakryta poriadne :)

lost

alzbeta503

nedrzat sa da aj "MHD surfovanim" :)

obcas to tiez praktizujem, ked sa nudim, alebo da sa proste tak ze sa clovek oprie o okno napriklad a uz je pohoda :)

alzbeta503

discodiva

no ked som s niekym drzim sa ich :D...a ked som sama tak si vzdy najdem sposob ako sa chytit a nespadnut a pritom sa nedotykat celou rukou ci bruskami prstov...napr, chytim sa o okraj sedacky...ale trpiiiim vtedy strasne...proste je to priserna uchylka... :D:D preto ked vidim ze bus je plny, radsej si pockam na dlasi aby som sedela :D

a takisto si nesadam na tie zCHODY...SA MI TO SMRTI ROVNa :d:d:

Adenka31

Puzzle :D Veľmi, veľmi, veľmi silná a úchylná uchýlka :D Katany (to tiež tak) :D Knihy a pyžamá :D A potom ďalších X vecí ale tak tieto sú asi najväčšie(a aj najbizarnejšie :D )

Discodiva

alzbeta503
a čoho sa držíš, ked ideš v autobuse a musiš stát? :)

tiež sa snažim co najmenej chytat takéto veci, ved všade samá chripka, žltačka a čo ja viem čo..
preto v poslednej dobe si aj neustále umyvam ruky, akože nie zas jak nejaká posadnuta, ale určite častejšie ako kedysi.
a mojou takou uchýlkou je že si nikdy ale naozaj nikdy na verejných záchodoch (nikde) nesadám na zachode na dosku.