Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mastné vlasy

Príspevok v téme: Mastné vlasy
Foxi

Ahojte, neviem prečo ale moje vlasy sú enormne rýchlo mastné. Každý večer si musím zmývať vlasy aby si v škole o mne nemysleli, že som voľaká humusáčka. Viem, že vlasy by sa zbytočne nemali umývať, lenže moje vlasy sú pekné maximálne 15 hod. potom začínajú mastnieť, neviete, čím je to spôsobené? možno mi chýbajú vitamíny len neviem zistiť ktoré

pdchvhf

kup si filter na vodu z vodovodu,pretoze nasa voda je dost na hovno,vysusuje pokozku ci telovu alebo vlasovu,niektori su nato viac citlivejsi a takato sucha podrazdena koza produkuje vacsie mnozstvo mazu ako ochranu pred vysusenim.Ja som mal taky isty problem ako ty a k tomu aj mastnu plet.Odkedy som sa zacal umyvat v prefiltrovanej,prevarenej vode zredukovalo sa to na minimum.Vitaminy ti nejak nepomozu na tu mastnotu,to je skor z tej vody alebo hormonmi v tele.Ja som toho poskusal dost,od samponov,pripravkov,vitaminov a inych doplnkov vyzivy a nic nezabralo konkretne na ten maz.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mastné vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk