Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

žena-šteka,chlap-frajer

vsevedka

Tak je nvm, aj to nazvem tak pekne slusne-problem nevery vzdy bol a bude. A tazko sa vyjadrit k pomeru muzi-zeny, teda kto viac podvadza.

Len tato doba viac podsuva do popredia zaletnikov muzov. Je fakt, ze casto maju milenky uspesni, bohati, proste ti s karierou. A pretoze maju na to "kupit si" mladu babu, modelku ci missku, oni mozu byt aj tucni, ci plesati a casto i stari. Proste chcu mlade masko. Muzi to robia nie pre peniaze (okrem par gigolov), ale pretoze peniaze maju a chcu mat i dobre vyzerajuce, atraktivne milenky, pomocou ktorych si mylne chcu predlzit svoju mladost. Zial tento jav je uz v dnesnej spolocnosti tak bezny, ze je uz takmer akceptovany a najst uspesneho, bohateho a medialne znameho muza bez milenky je takmer nemozne.

A s tym zrejme suvisi i narastajuce percento zlatokopiek. I tu plati pravidlo ponuka-dopyt.

Ale tiez som nazoru, ze chlapovi sa to akoby skor prepaci, pretoze evolucne, on je ten loviaci chudacik, ktory proste "musi" a zenuska nech doma opeka masko na plynaku a vodi deti do skolky.

A co zlatokopky? Nie vsetky klofnu bohateho svalnateho hokejistu, ci ineho sportovca, ale casto stareho tucneho slintosa, takze niet ani co zavidiet..

hassyy

no mne sa nezdá že by ešte aj teraz rpetrvával taký názor, skôr naopak, sa stretávam s názormi že aj muž v dnešnej dobre ktorý s prepáčením pre*ebe polku svojho mesta je kurevník.
A mám pocit, že posledné roky sa role vymenili, kedysi to bolo tak že ženy chceli vzťah a muži hľadali sex, dnes mám pocit že je to naopak. muži chcú viac vzťah a žený čím ďalej tým viac láka nazávezný, a také to chlapčenske " po*ebať - od*ebať"...

jeanny

kurvy by neboli keby po nich nebol dopyt...fakt nechapem preco na ne chlapi nadavaju a potom vsade otvaraju penazenku a nahanaju sliepky...koho je to asi vina ze to takto funguje? skuste stravit pet minut na azete so zenskym nickom a hned vam pride desat ponuk na sex za FO...zaujimave je ze tych chlapom co to robia nikto neriesi

elsa5.5

to je vec názoru,u mňa je taká žena pobehlica muž obyčajný záletník,muž čo podvádza ženu je ženatý hľadá iné ženy je nezodpovedný kurevník,žena ostane tehotná komu ostane dieťa na krku?žene,muž ide dalej sa kurviť ale žena sa musí starať,žena je vždy kurva muž je vždy ten playboy,nakoniec o dôležitých veciach vždy rozhoduje tá žena.......

beskyd

je to tak zazite, chlap je dobyvatel a spolocnost vnima chlapa ktory mal vela samic ako uspesneho, naopak, u zeny sa to vnima skor ako kapitulacia, teda taky mam pocit, cim viackrat kapituluje tym straca na hodnote. napriklad aj tu na fore som parkrat nejakej pipke stupol na otlak a hned mi bolo vynadane do panicov:)))

jajka001_

ked sa nejaka vyspi chlapom za peniaze, tak takej sa uz nehovori stetka, ale zlatokopka :)
a moj nazor je ze chlap co spi s hocijakou je kurevnik a zena co spi s hocikym je blbá zenská čo si nevie vážiť samu seba

lionesssssss

tahita, nepaušalizuj...

nie sme všetky naivné a sprosté, že uveríme všetko chlapovi čo nám nakecá, a môj partner by sa určite nevyspal zo žiadnou mojou kamarátkou, rovnako ani ja s jeho kamarátom

tahita

ked ze sa neaka zena vyspi s chlapom za peniaze to je kur.. no zalezi od toho preco sa s nim vyspi napr ak nutne potrebuje peniaze na studium alebo pre deti(su aj take pripady)tak proste vyuzije muzsku slabost no je to nic oproti tomu ako muzi vyuzivaju nase slabosti-sme naivne a verime im atd. nevravim ze su vsetci chlapy taky no je ich asi tolko a kur... ktore spia s chlapmi za peniaze...niesom feministka no su to fakty...jednoducho nerozumiem preco si niektory(vacsinou chlapy) myslia ze ak sa zena vyspi(nie kvoli peniazom) s nim a s jeho dajme tomu kamaratmi tak je hned ,,lahka,, ale chlapi by bez vahania urobili to iste s vasimi kamoskami...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

žena-šteka,chlap-frajer - Fórum - ZDRAVIE.sk