Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lieky z dovozu

Príspevok v téme: Lieky z dovozu
Bibuška

Na internete som našla viacero(Amerických) stránok kde sa dajú kúpiť rôzne lieky a vitamínové doplnky,ktoré sú u nás k dostaniu len na predpis.Aj keď ich cena je vyššia rozmýšľala som,že si takéto vitamínové doplnky objednám.Má niekto z Vás skúsenosť s takouto objednávkou??Hrozí mi niečo po kontrole na colnici??

Bibuška

Ale ja viem,že vitamíny nie sú na predpis,len tieto sa vraj na SVK nedovážajú,tak som chcela skúsiť priamo od výrobcu...Potrebovala som len vedieť či má niekto dáke skúsenosti.A k tým liekom no naozaj ma dosť udivuje,že veľa stránok ponúka rôznu antikoncepciu,antidepresíva či antibiotiká len tak bez predpisu.Nemyslím,že to si na colniciach nepovšimnú.

muc

najprv pises o liekoch, dalej uz o vitaminoch. konkretizuj, o co mas zaujem. lebo vitaminy z daleka nie su liekmi a nie su na predpis.
ano, objednavam z USA. co sa tyka colnice- je treba platit clo.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lieky z dovozu - Fórum - ZDRAVIE.sk