Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vecne studena!

Príspevok v téme: Vecne studena!
Mapka

je to choroba ked mam vecne studene-ladove ruky aj ked je leto,alebo sa kuri,nie je mi vobec zima....trva to vlastne cely moj zivot,no posledne mesiace sa mi objavili na kozi chrasty(take akoby z osuchania,alebo po omrzlinach),stale si ich kremujem,no nic nezabera,prosim napiste mi vas nazor,co si o tom myslite,pripadne skusenosti

dakujem

veronika215

GINKO - Najstarší liek na svete.
Ginko je však významné predovšetkým pre svoje liečivé účinky. Odborníci ho právom nazývajú aj najstarším liekom. Čínski lekári používali jeho listy a semená na zmiernenie príznakov astmy, kašľa a na choroby pľúc.

Dobré výsledky s jeho užívaním sa dosiahli pri zlepšovaní periférneho krvného obehu a zásobovaní mozgu krvou. Obľuba Ginkga biloby je dodnes bezkonkurenčná. V Japonsku požíva posvätnú úctu a iba nemeckí lekári naň ročne napíšu 5 miliónov receptov. Vďaka množstvu účinných zlúčenín vo vejárovitých listoch je silným antioxidantom.

Je dokázané, že ginko stimuluje funkcie mozgu a zlepšuje pamäť. Je vynikajúcim prostriedkom proti migréne, pomáha prekonať pocity úzkosti a depresie. Používa sa aj pri problémoch pečene a ľadvín. Normalizuje krvný tlak - podľa potreby ho znižuje alebo zvyšuje.
Tým, že zlepšuje krvný obeh, zvyšuje výkonnosť organizmu. V starobe upravuje zníženú kvalitu zraku a sluchu a pomáha tiež skorému hojeniu rán.
Je zaujímavým zistením, že zlepšuje zásobovanie penisu krvou, čím pomáha dosiahnuť erekciu aj mužom s poruchami potencie.

Pre zakúpenie prejdite na stránku- -odkaz odstránený-
objednaný tovar vám príde na dobierku do 3-5.dní

Ak chcete mať účinky ginka čo najlepšie, doporučuje sa kombinovať

monitoring

naša dcéra (13-ročná) mávala studené končatiny prakticky od malička. bola alergička a liečili sme ju u doktorky albertovej. neviem, čím to bolo, ale po liečbe sa jej končatiny prekrvili a teraz už tento problém nemá. ale neišli sme tam kvôli tomu, vtedy nás ani nenapadlo, že by to mohlo byť niečo vážne. fakt je, že sa to upravilo.

silviklh

ahoj,nepovedala by som,ze to maju sedavy ludia.ja sa hybem stale,sportujem,ale tiez mam ladove ruky a nohy,neberies nahoodu HAK?ja s nou koncim kvoli tomu.lebo so mbola na vysetreniach a prekrvenie mam dobre,tak idem skusit vysadit HAK lebo je to neznesitelne,ako zabaaaa

youki

mas dost pohybu? tieto problemy mavaju ludia, ktory maju nedostatocne prekrveny organizmus (sedave zamestnanie atd.)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vecne studena! - Fórum - ZDRAVIE.sk