Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Henna na vlasy

Príspevok v téme: Henna na vlasy
misheliiiiik

kamośka mi hovorila, že si dala bezfarebnu hennu na vlasy, ktore si predtym farbila na hnedo.. dala si to nejak mesiac po poslendom farbení, tú bezfarebnú, a hovorila, že jej chytila na ryšavo.. ako nie úplne že je ryšavá, ale má ryšavé odlesky.. Je to pravda? má s tym niekto skúsenosť že to spôsobuje odlesky do ryšava? Lebo chcela som túto bezfarebnu začať používať, mám tiež farbené vlasy na hnedo.. posledne farbenie bolo asi 5tyždnov dozadu...len sa bojim lebo nechcem mať ani odlesky ryšavé

zulah

inak, ked uz hovorite o henne z DM...kolko stoji? myslim ze je lacnejsia ako ked cez net objednam a chcem s nou len nieco skusit. dik

brazilcanka

myslim ze aj mne sa henne color viac drobila ako ostatne. skus do nej primiesat balzam alebo masku, zmes bude vlacnejsia.

wawawa

baby POMOC!
objednala som si hennu z yvette práškovú HENNE COLOR a stala sa pohroma! už počas nanášania mi to začalo opadávať ako blato, všade okolo bol bordel, čiastočky henny. Pritom mala konzistenciu ako má mať, ešte som ju potom aj viac zriedila. Henna z DM mi to nikdy nespravila. spravila som niečo zle ja?

prosím, vie mi niekto poradiť?

twiggy

nie je dobre davat si na farbu henu lebo to robi potom zvlastne veci....mojej kamoske sa stalo že jej to chytilo na zeleno takze tvoja komska moze byt ešte rada....vzadu na obale byva napisane aký typ farby nesmies pozit pred henou...radim si to nastudovat

olivka30

neviem vobec ako chyta henna od lush. ja si kupujem z bioshopu v BA nejaku indicku za 3 eura 100g :) a chyta slabsie..

zulah

no raz som uz skusala caca brun od lashu...inu hennu uz nepouzivam, no nechytilo...mozno mi ju kusok stmavlo, ale len minimalne, takze rozmyslam fakt o tej ciernej
ale neviem, teraz nemam dost penazi na kupu novej, kedze mam kopu cervenych a jednu hnedu :D ale uvidim no:)

olivka30

ja som si citala rady od vlasovej diagnosticky a ona odporuca nechat hennu na vlasoch max. dve hodiny. zevraj mala uz vela pacientiek, ktore mali neskor problem s pokozkou hlavy kvoli tomu, ze hennu nechavali prilis dlho. ale to je asi individualne. ja nechavam vacsinou tri hodiny.
zulah - ani mne hneda nechytila, skus teda tu ciernu, podla mna ti chyti do tmava hneda. lebo mne hneda tiez nechytala. teraz sa pomaly tou ciernou dostavam na pekne hnede, takze tebe by mohla chytit na tmavo hnedo. pripadne teda ta caca brun ti mozno chyti, lush som neskusala. daj potom vediet ako chytila

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Henna na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk