Henna na vlasy

Príspevok v téme: Henna na vlasy
misheliiiiik

kamośka mi hovorila, že si dala bezfarebnu hennu na vlasy, ktore si predtym farbila na hnedo.. dala si to nejak mesiac po poslendom farbení, tú bezfarebnú, a hovorila, že jej chytila na ryšavo.. ako nie úplne že je ryšavá, ale má ryšavé odlesky.. Je to pravda? má s tym niekto skúsenosť že to spôsobuje odlesky do ryšava? Lebo chcela som túto bezfarebnu začať používať, mám tiež farbené vlasy na hnedo.. posledne farbenie bolo asi 5tyždnov dozadu...len sa bojim lebo nechcem mať ani odlesky ryšavé

Ari77

chcem sa spýtať... keď mám špinavý blond vlasy a dala by som si na vlasy hennu hnedú... tak by mi chytila normálne na tmavohnedo?? alebo len tak slabo.. :P :))

tina111

ahojte,ja bysom sa chcela opytat, ci sa ta henna z vlasov nakoniec vymyje uplne ze budem opat svoje prirodzene vlasy alebo ostava po nej nejaky odtien na vlasoch, ostane vidiet ze boli farbene?viem ze sa vymyva po 3-6 mesiacoch,chcela by som na leto dat nejaku rysavu

Katika0777

Dobrý deň. Ja si chcem dať ryšavú farbu, ale nie na trvalo. Chcem skôr spraviť taký experiment, či mi to bude pasovať :D mám teraz špinavý blond:D chcem sa spýtať, či poznáte nejakú dobrú farbu alebo respt. ryšavý šampón, ktorý ale nevydrží veľmi dlho? Asi tak dva-tri týždne.. Skúsim si dat cez prádzniny :D Ďakujem :D

ako dlho

Mam ju z Dm drogerie citala som ze nie je az taka dobra ale tak zatial som inu nenasla a cez nett sa mi nechcelo objednavat takze kludne aj 6 hodin lebo mam dneska casu dost xi xi

henna...

ako dlho - ak mas cistu praskovu hennu, nechaj si ju kludne ako dlho chces. je jedno ci je neutralna alebo farebna. ak mas farebnu, tak len intenzivnejsie chyti farba a je lepsia regeneracia. prvykrat odporucam nechat minimalne 3 hodiny, za kratsiu dobu ti to zrejme ani nechyti.

ako dlho

Ahoj prosim poradte mi idem si farbit po prvy krat vlasy hennou a neviem ako dlho si to tam na vlasoch mam nechat posobit.farbu mam TIZIAN pisu ze 30-45 min.Ale pre vyraznejsi odtien by som ju mala nechat aj 60 minut.Ale zas pre lepsiu regeneraciu aj dlhsie ale ako dlhsie?Citala som ze si ju nechavaju aj 3-4-6-8 hodin len neviem ci sa jedna o farbu alebo len o neutralny odtien.Takze ak mate skusenosti tak mi prosim poradte teda ako dlho si ju mam nechat posobit dakujem

dalia

Ahojte ja by som sa chcela spytat, ze ktora henna je najlepsie uz asi 3krat som farbila s hennou z DM (medenocervena) a pri korienkoch mi to vobec nechyta a ked chyti tak po 2umytich nemam ani stopy..a pri korienkoch mam svoje svetlo hnede a zbytok mam rysavu..ktoru som dosiahlauz davnejsie chemickymi pripravkami,a do henny som pridavala aj citr.šťavu a nic..efekt nebol vyraznejsí,,mohli by ste mi nejako poradit?
Dakujem!