Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

po akom case vam zmizlo akne po hormonalnej antikoncepcii?

mataBB

vidis a toto presne pisem..neriad sa nejakym v podstate a teoreticky...to tebe nepomoze, co tu pise xy inych zien...ked chces hak na akne tak si ju daj a cakaj co to s tebou urobi...ked ti tu 100 zien napise, ze jej pomohla a ty ju zacnes brat a nepomoze ti? tak naco to bude dobre?toto vtedy urobila moja kamoska, riadila sa inymi babami a potom mala taku plet ako nikdy predtym, ze mala co robit aj bez antikocepcie, aby sa akne nejak zbavila...

peta5959

moze v podstate vlea antik zlepsit plet, lenze to az po dlhodobom niekolko rocnom uzivani a urcite nezlepsi silne akne. hak s vysokym obsahom hormonov pomoze asi 99% zenam pokial zene sadne, kedze nie kazda hak vyhovuje kazdej zene. preto existuju hak ako diane ktore sa nepredpisuju ako hak ale ako liecba, inac by tato hak sa isto uz nevyrabala kedze je taka silna

mataBB

nemusite tu rozoberat moj pripad,ja vas o to neziadam

ja som len tym chcela povedat, ze nie vsetko je podla nejakej trapnej teorie, ktoru vy chcete aplikovat na kazdeho...naco tu rozoberate co ako posobi ked dobre viete, ze na kazdu zenu posobi antikoncepcia uplne inak?
tak ako pisem, ze aj ina antikonecpia, ako urcena na liecbu akne, moze zlepsit plet, tak aj antika urcena na plet moze akne zhorsit...

som zvedava kto zas bude mat vyhrady k tomuto

Inner

mata, ja ti nevravim, ze mi musis verit. Ja ti len neutralne podsuvam informaciu. Nerozumiem, preco preparat nezmenis, ked ti nahnal 8 kg. Ja by som spozornela, keby som pribrala co i len 3. Je to tvoje telo, mas svojho lekara. Ja mam zase svojho a spolieham sa na neho. Ale zadrziavanie vody ani anabolicky efekt nie su dobre. Rozhoduj sa podla seba.

peta5959

tak ked mas hak ktora vodu nezadrziava tak si nepribrala z vody ale zo stravy-uklada sa ti tuk. ake je v tom spojeni hak co nezadrzaiva vodu a tvoje priberanie? nerozumiem

peta5959

ano najjednoduchsie je to zvalovat na tabletky ako si priznat ze ma niekto jednoducho malo pohybu, zlu stravu alebo ine veci ktore na vahu vplyvaju.. proste 8kg ti hak nezadrzi v tele ani keby si chcela a uz vobec nie nove, ktore su teraz na trhu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

po akom case vam zmizlo akne po hormonalnej antikoncepcii? - Fórum - ZDRAVIE.sk