Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako často cvičiť zumbu a akúdietu treba zvoliť?

Príspevok v téme: Ako často cvičiť zumbu a akúdietu treba zvoliť?
Diankaaa

Ahojte:)
Chcela by som sa opýtať ohľadom zumby, pretože teraz začínam cvičiť, že koľko krát by sa to malo cvičiť či by som mohla aj 5krát do týždňa? A či treba pritom aj zvoliť diétu a keď hej akú...Ja som ešte necvičila a ani nedržala diétu, čiže nemám žiadne skúsenosti. Chcela by som si spevniť svalstvo a nejak pekne vyformovať postavu, čiže mojím cieľom je toto doasiahnúť.

Lenah

Dianka, nepíšeš, že koľko chceš schudnúť? Pohyb je dobrá vec, aj každý deň. To ti môžeme len závidieť, že vládzeš makať 5x týždenne na zumbe. Diéty nefungujú, mám odskúšané skoro všetky. Úprava stravy, to áno. Jedine to mi pomohlo trvale schudnúť. Takže cvičenie áno, diétam sa radšej vyhýbaj. Ak chceš poradím so stravou.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako často cvičiť zumbu a akúdietu treba zvoliť? - Fórum - ZDRAVIE.sk