Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

priestupok

Príspevok v téme: priestupok
sashena777

Potrebujem poradit lebo v tom nemam celkom jasno, tak ak sa v tom niekto vyznmate poradte mi. Vcera sme boli v jednom hypermarkete a preplo mi a dala som si do vrecka dvoje nausnice po 6e. Az ked zamnou prisiel SBSkar , bolo mi to jasne. Predtym sa mi nikdy nic podobne nestalo, asi som mala den D-ebil. V takej kancelarii som vylozila tie nausnice, vraj to mali na kamerach. Kludne a bez nejakeho natahovania som to hned vylozila, dali mi ich zaplatit tak som ze ne zaplatila 12e a potom prisli policajti, a dali mi blokovu pokutu 20e. Ktoru som na mieste zaplatila a podpisala som sa na listok o pokute. Povedali mize sato berie ako priestupok a ze si mam ale davat na to pozor ze sa to nesmie opakovat v tomto roku. A pustili ma z tej kancelarie a kazdy isiel prec. Ale mozte mi to niekto vysvetlit vac ako je to s tymi priestupkami? Mne je luto co sa stalo, nikdy predtym ma nikdy nic take blbe nenapadlo. Robim si vodicak, tak ci to nebude mat nejaky vplyv pri skuskach a kde vsade to bude zapisane a ako dlho. A v zamestnani ci sa to nedozvedia. Dakujem

Nani055

No, neverím že to bolo po prvý raz, len možno po prvý raz ťa prichytili.

Priestupok sa asi nezapisuje do registra trestov, nevidím preto žiadnu možnosť ako by sa to mal niekto dozvedieť, ak o tom nebudeš rozprávať ty alebo tí ľudia čo o tom vedia. Somk si istá že už teraz je to zabudnuté. Dúfam ale že ťa prichytia aj nabudúce.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

priestupok - Fórum - ZDRAVIE.sk