Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zväčšené uzliny

Príspevok v téme: Zväčšené uzliny
75

Máte niekto zväčšené uzliny a čo s tým? Raz do mesiaca mávam veľké bolesti v uchu a prestanem počuť a veľmi to bolí, ide to do hlavy aj do čeluste. Zo zubu to nejde. Bol som u zubárky. Preliečim to, ale vždy sa mi pod uchom objaví, zväčší uzlina. Až tak, že ju vidno. Samotná uzlina nebolí. Niekedy sa mi robili aj pod pazuchami. Odvtedy sa veľmi, nadmerne potím. Na slabinách mám, no doktorka mi hovorila, že to môže byť aj z holenia. Bol som aj na krčnom, ale nula bodov. Jediná odpoveď bola, že žiadne dutiny nemám upchaté. Ale myslím, že tie uzliny mi spôsobujú aj to nadmerné potenie. I keď teraz pod pazuchami niesu, aspoň nie tak hmatateľné. Máte skúsenosti?

AAANDY

uzliny,na to treba dávať veľký pozor v dnešnej dobe je veľa rakoviny čo sa týka uzlín a keď to lekári zanedbajú je to potom ešte horšie.Moja dcérka mala tiež iba 1 uzlinu a na koniec sme sme skončili na onkológii.ako prevencia proti rakovine prečítaj si www.najganodermakavask.dxn.hu a nieje to iba prevencia posiluje imunitu,prečisťuje organizmus a veľa iných dôležitých vecí alebo keď chceš napíš andreafuleova@azet.sk

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zväčšené uzliny - Fórum - ZDRAVIE.sk