Mám právo sa hnevať?

xyzz

Nerobí to tak často? 4-5 krát do týždňa nie je často? ja by som si s takým čo si dáva 5 krát do týždňa trávu ani nezačala, nie to ešte aby som mu to tolerovala. Daj mu ultimátum a ak s tým neprestane, kašli na neho.

bubu :)

Ja mu nič zakazovať nebudem. Nemôžem za to, že mi to vadí...preto sa pýtam, či to je prirodzené, že ma to štve. A on mi nič tajiť nebude, na to ho až priveľmi dobre poznám. Skrátka on neprestane tak chcem radu, aký kompromis urobiť. Lebo tiež ma nebaví sa stále znervózňovať. U iných ľudí mi to nevadí, ale jeho mám rada, tak mi to proste lezie na nervy.

bubu :)

Jasné že mi to vadí...aj keď nerobí to často ako poniektorí, ale skrátka keď vie, že s ním chcem v ten deň niekam ísť a sfajčí sa, poriadne ma naštve. Lebo vie, že mi to vadí a napriek tomu to urobí. A ja mu podmienky nemôžem dávať, lebo samozrejme on sa toho nevzdá kvôli mne. A všetci čo to fajčia by ma hneď odsúdili, že mi to vadí. Ale mám ho rada. Takže aspoň nejaký kompromis by to chcelo. Alebo ho mám vážne nechať? Lebo už neviem či mi to stojí za tie nervy a naťahovanie sa s ním.

jaksad

ja by som to netolerovala. kazdy sme iny, ak ti to vadi, daj mu podmienku bud s tym skonci, alebo skoncis ty s nim. ak ti to nevadi, nie je co riesit...