Myslíte si že bude koniec sveta ?

Príspevok v téme: Myslíte si že bude koniec sveta ?
Pyrana206

doteraz som si navrávala že to je len ďalší z tých bludných proroctiev, ale zemetrasenie v japonsku vychýlilo zemskú os o 10 cm - tak ako sa očakávalo podľa proroctiev dokonca aj podľa vedcov,
začínam si trochu myslieť že čo ak na tom niečo bude? čo si myslíte vy? len mi prosím nepíšte že nie som normálna keď tomu verím, len ma zaujíma názor ostatných

pau

mataBB... ale hes, ake zemetrasenia.. :D ved japonsko voobec nestoji na tektonickom zlome.. nekaz im radost, ked za vsetko mozu vzdy a jedine AMERICANIA !! :D

doubledog

ved kazde zemetrasenie vychyli zemsku os
:)
ale to neni nic zvlastne, zemska os pocas zivota Zeme nerobi nic ine, nez ze sa vychyluje.
ziadny koniec sveta nebude, to sa nemusis bat.
v podstate sa nedeje nic vynimocne.

ale ak sa potrebujes bat a sirit apokalypticke reci, kludne pokracuj, ja ti pozitok kazit nebudem.

uhlie

Zemetrasenie moze vychylit Zemsku os. Tusim aj minuly rok nejake zemetrasenie vychylilo os o par centimetrov. Na to nie je nic divne. Dokonca sa mi zdalo, ze chodim trochu viac nasikmo, ako obycajne. Na Slovensku koniec sveta uz davno prisiel.

katussska24

ale tak napr. 11.sept. nebolo tiež nič prirodzené a verím tomu, že v tom mali prsty američania, laikovi stačí len pozrieť na to, akým štýlom padali tie budovy...Tak kiežby to bolo len prírodou, tá prežije asi všetko,

pau

samozrejme, treba zvalit na americanov vsetko co sa da :D
a k tomu "vedeckemu".. osobne viac verim skor "nevedeckym" spravam :) tie su predsa len limitovane ludmi. ale vesmir ma ovela mocnejsie zakony a suvislosti, ktore my ludia vobec nemusime chapat :)

katussska24

kto predpovedal vychýlenie tej osi? Ja som dnes zas čítala teóriu, že je to zas práca Američanov, že vyvinuli novú zbraň, že vedia vyvolať zemetrasenie nejakými mikrovlnami či čo.. Je to smutné ale skôr asi tomu uverím, lebo ľudia sú dnes horší ako zvieratá a všetko si spôsobujeme sami..

mataBB

ako neviem co tu riesite...ano, to co sa stalo v japonsku je hrozne..ale prirodne katastrofy sa diali aj pred tisicmi rokov a bol koniec sveta?nie

a tych proroctiev uz bolo strasne vela

Weva

Nejako nerozumiem ako to zemetrasenie mohlo vychylit zemsku os? A ine zemetrasenia pred nim?

Vies mi prosim poslat nejaky link k niecomu vedeckemu na zaklade coho si o tom presvedcena?

pau

ano, koniec.. ale nie taky koniec ako citam z tvojho prispevku, ze katastrofa a vsetci umrieme. ale koniec niecoho a zaciatok niecoho ineho, mozno lepsieho :) a mozno ani vobec nie viditelneho..