Aaaaach jo zacinam mat komplex:((

Príspevok v téme: Aaaaach jo zacinam mat komplex:((
phoebe

ahojte..na zaklade fotiek ma vybrali na pohovor do modeling.agentury,bola som tam povedali mi ze mam peknu tvaricku no ze sa im zdam na modeling trosku silnejsia pritom povedali ze to moze byt satami a povedali ze uvidime o 2tyzdne ked ma budu fotit v plavkach..pritom vazim 51 kg pri 170cm a vsetci mi hovoria nech zacnem jest..neviete nejake rychle rady ako za 2tyzden trosku ubrat na brusku a bokoch??dakujeeem

java

pri tvojej výške je váha 51kg fakt málo. Nedaj sa oblbnúť nejakou modelingovou agentúrou. Skús si nájsť nejaké články o modelkách ktoré boli stále tučné až nakoniec zomreli. Určite si mladučká pekná baba a myslím si, že chalanom sa páčia baby krv a mlieko a nie kostry. Porozmýšľaj či ti modeling stojí za to. Nenechaj si zničiť zdravie.

nika :)

Za tie 2tyzdne jedz iba stale zeleninu a ovocie.Popritom musis aj cvicit.Da sa to vydrzat,viem to z vlastnej skusenosti.Ked budes stasne hladna, tak sa najsor vypi 4dc vody,malinovka alebo dzusu a potom si urob velky zeleninovy tanier mrkvy a petrzlenu.Pomaha to :0)