Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Imunita

Príspevok v téme: Imunita
Gabo22

Dobry den chcem sa vas spytat ako je to s poruchou imunity,bola mi zistena z krvi.
A mam dost strach,moze to byt nejakou vaznou chorobou sposobene akorakovina atd.?
Je mi dost z toho blbo,mam ist este potom na nejake vysetrenie zaludka,len chcem vediet ci to znamena rakovinu,lebo ostatne vsetko mam dobre,leukocity,a podobne.

veronika215

Zdravotní přínos užívání probiotik
· Posílení imunitního systému
· Ustavení nebo obnovení zdravé střevní mikroflóry, která mohla být narušena užíváním antibiotik, hormonů či nevhodnou kyselinotvornou stravou s převahou jednoduchých cukrů a chemických látek.
· Zvýšení odolnosti střeva proti choroboplodným mikroorganismům vyvolávajícím průjmy.
· Zlepšení trávení, mírní nadýmání a zácpu, normalizují konzistenci stolice
· Redukce hnilobných procesů např. při trávení tučných druhů mas
· Snížení hladiny celkového a škodlivého LDL cholesterolu.
· Snižení rizika žaludečních vředů, ale také rakoviny střev, případně zánětlivých střevních nemocí
· Zmírnění nesnášenlivosti vůči mléčnému cukru laktóze u osob postižených mléčnou intolerancí.
· Zvýšené vstřebávání vápníku.
· 1.tabletka=2500l Aktimelu
· Pre zakúpenie prejdite na stránku -odkaz odstránený-
objednaný tovar vám príde na dobierku do 3-5.dní

sad20

a aky druh helicobakterov ti zistili?
helicobakter liecia antibiotikami
oddychni si aj od sportu a pockaj kym sa to neprelieci dolezite je preliecit vsetky infekcie a zmen stravovacie navyky ak ich mas zle

Gabo22

No casto mam zapalene hrdlo,krce v bruchu,a zistili mi teraz helikobaktera,ale je sranda ze prednedavnom mi robili vyter hrdla aj odber krvi a ina doktorka nic nezistila,ani helikobaktera.
Vacsinou som mal bolesti brucha.Ja neviem mam si ist pre papier na vysetrenie nejake zaludka,ale toto sa bude tahat,a ja sportujem a totalne ma to brzdi,uz som z toho hotovy.

sad20

nemyslim si ze by to bola rakovina.
mas poruchu, alebo oslabenu imunitu ?
vies ktoru zlozku v krvi nemas v norme
ake choroby si mal v poslednom obdobi?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Imunita - Fórum - ZDRAVIE.sk