Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biela bodka na mandli

Príspevok v téme: Biela bodka na mandli
filip111

Pred tromi tyzdnamy som jedol rybu a citil som kost v ustach. Na druhy den som mal na mandli bielu bodku, o den zmizla. Nasledne ma hrozne bololo hrdlo tak som bral ospamox, ten my pomohol a bol som tyzden zdravy. No dnes sa my znova na tom istom miesta objavila ta ista biela bodka. Moze tam byt este stale ta kost ? Ked prehltam tak ma to nepicha len mam proste taky neprijemny pocit lebo my to tam na madlni zavadzia. Ak tak za aky cas sa ta kost rozlozi, bola to mala tenka kost z ryby mozno 1 cm.

tpch

Europska_98, to si myslela vazne, ze chces ist k doktorke s jednou bodkou na mandli, ked ta nic neboli? Isla by si aj v pripade, ze by si tu navstevu lekara mala kompletne zaplatit? Ak si len robis srandu touto otazkou, tak v pohode. Ak to myslis vazne, tak amen...

milovna

tie biele bodky sa volaju capy.je to hniz,ktory neskor sam od seba vypadne a zapacha.po jeho vypadnuti,zanechava na madli stopu,ktora sa tazko hoji.ja tymto pripadom trpim vyse 4 rokoch.netvori sa mi stale,teda skor mavam to bud kazdy den,potom sa mi to mesiac neukaze a potom zas.zistila som,ze ak si cistim zubnou kefkou jazyk,smerom od zadu von,len jednym smerom ho cistim,tak sa mi uz nerobia.podla mna tie capy sa tvori z bakterii,co ostavaju na jazyku.zatial som si capu nenasla 2 mesiace,

Europska_98

Ahojte...Chcel aby som saspýtať ..mám na pravej mandli bielu bodku mámju asi 15 minut ani ma to nebolí nič..:// al eneviem..mám s tým isť k doktorke?..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.