Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

žiadna chut na sex

Príspevok v téme: žiadna chut na sex
elisa7

Zdravim,
mam taky problem... vyse dvoch rokov zijem s priatelom v spolocnej domacnosti. Na zaciatku vztahu bol sex casto, minuly rok sa zrazu chut mojho partnera na sex vytratila.... a tak to dopadlo vyse polrocnou abstinenciou... Rozpravali sme sa o tom nespocetne vela krat, prisli sme k viacerym zaverom, partner ma uistuje ze som pre neho atraktivna a miluje ma - comu aj verim, lasku mi prejavuje stale, aj sa rad tuli a dotyka .... vzdy skonstatuje ze sa to pokusi zmenit, a potom ssa to opat nejako strati v case... Ma 31 rokov, milujem ho, ale uprimne, mne sex chyba...

ivana45

Elisa, ano, moze byt za tym aj medicinsky problem. Obvykle nie je, ale - samozrejme - moze byt. Tak ho prezen komplexnou preventivnou prehliadkou, vratane vysetrenia srdca. Podla mna najviac muziky za tie iste peniaze dostanes v OUSA v BA, vygugli si cenu a podrobnosti.

elisa7

Keby islo len o to, popozerat si clanky, ako ho rozvasnit, tak by som nemala problem.... aj keby som sa na hlavu postavila, tak ano no / prinutila by som ho, ale nie z jeho vole , o toto mi ide. Chcela som skor radu ci to naozaj nie je medicinsky problem, jednu zaujimavu som tu uz aj dostala, takze to budeme riesit.
Ide mi o to, ze tym ze som sa tu ozvala, nejde o nejaku malichernu vec, ktora sa da riesit jednoducho. Svojho partnera milujem, vazim si ho, on a buduca rodina s nim je moja priorita.... Obavam sa skor toho, ci tam nebude nejaky vaznejsi problem...
A ano, nezavidim a nezelam ten pocit, ze partner po sexualnej stranke nema zaujem a ani si to neuvedomuje extra, nijakej zene

patricianka

ja mám tiež podobný problém, ale na toho mojho nezaberá ani erotické prádlo (čo je smutné pre mna), on ked nemá chut, tak ho nepresvedčí nič, jednoducho vraj to nie je mnou, že vraj ho pritahujem a má ma rad, len jednoducho nemá tak často chut.
tak ja neviem...

ivana45

elisa, clankov typu "Ako ho rozvasnit" mas v casopisoch aj na nete haldy. Sviecky, pradlo, jedlo, hudba... Samozrejme, pohraj(te) sa.
Len by bolo skoda prist o kvalitny vztah. Zavisi to teraz od teba, ci sa prisposobis. Predstav si, ze by sa nechcelo tebe a niekto by ta neustale otravoval..
Tvoju otazku, ake to bude po 50-tke, chapem. Moze to byt v podstate rovnake, ake je to teraz. Pekne, kopec nehy a blizkosti. Je to na tebe. Kazdy mame svoje priority.

bibi123

elisa7-nestoji za tym stres alebo nizke libido, ktore sa da v pohode u doktora zmerat a brat na to lieky? Na toho mojho zabere vzdy(ked mam chut ja a vidim, ze on ma myslienky inde), ked za nim pridem v erotickom pradle alebo kostyme, za tych 9 rokov ma ani raz neposlal sa prezliect;O)

elisa7

Urcite ma nepodvadza, to viem na 100 percent... Ja to praveze pasujem za ten zdravotny problem asi, lebo ja ten "vnutorny tlak" mam, a on nie. My sa dost otvorene o tychto veciach rozpravame...
Co sa tyka drazdivych veci, a podobne, vsetko som uz vyskusala, aj afrodiziakalne potraviny... Uz sme sa rozpravali aj o nejakom sexuologovi ci urologovi, ale zatial sa hanbi a nechce ist..

smii

ak sa s tebou nemiluje, co potom robi, aby odstaranil "vnutorny tlak"? Masturbuje? Chodí za inými? Nie je mozne, aby sa u mladeho muza v jeho veku nahle stratil zaujem o sex. Bud ma zdravotny problem, alebo ho sexualne nepritahujes a on sa tym padom uspokojuje mimo teba. To si musite medzi sebou vyjasnit

ta3

no, je to zvlastne, oslabena chut na sex je asi bezna vec, ale odrazu ziadna chut, to je naozaj velmi zvlastne, no ale to este to nutne nemusi znamenat, ze Ta nema rad alebo ze Ti je neverny, mozno to bude tym, ze ma nejaky psychicky problem o ktorom s Tebou nehovori, je zname, ze najdolezitejsi sexualny organ je mozog, ak je zatazeny problemami, moze sex stagnovat uplne, psychika cloveka je velmi zlozita vec, nezda sa Ti, zeby ho nieco trapilo, nie je smutnejsi, mlkvejsi?, nech je dovod hociaky, ale mohol by aspon Teba sexualne nepriamo uspokojit, ak Ta ma rad, nemal by to byt pre neho problem, a skusila si odvaznejsie techniky ako ho vzrusit?

Deria

a co takto sexy pradlo, prekvapit ho kupelom pri svieckach, zmenit postel za nieco ine alebo prostredie a pod.? ak to nepomoze, porozpravaj sa s nim o tom. to, ze sa casto nemilujete, este neznamena, ze musi mat inu ale nieco tam nesedi. povedz mu, ako po nom tuzis, opytaj sa ho, ci ho nieco netrapi. a moze to byt aj zdravotny problem, napr. psychika.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

žiadna chut na sex - Fórum - ZDRAVIE.sk