Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako prefarbiť bavlnené tričko

rew

bavlna> ak dobre citam, tvoje tricko je cierno-cierne, takze ak pridas farbu, bude uz len cernejsie.. :) ak z neho chces modre, musis ho najskor odfarbit (su aj farby ktore funguju na ciernu resp inu tmavu, ale to je skor na namalovanie mensieho motivu, maju napr v hornbachu ) Ak je to nejake drahsie nenehraditelne tricko, ignoruj moju radu :D ale hodila by som to do niecoho co obsahuje chlor (savo, domestos), zriedit v lavori s trochou vody a hodit to tam. Ked sa ti to podari odfarbit, vtedy mozes zacat s farbenim na modro.. Pri podobnych pokusoch mi obcas ciernu odfarbilo do takej oranzovej, nie nabielo.. neviem ci pomoze predlzit dobu posobenia, alebo je to sposobene tym aka farba bola pouzita pri vyrobe latky, nikdy som to dalej neriesila :) ale myslim ze namornickej modrej by to nemalo robit problem
ak si chces o tom precitat viac, daj do googlu vyzrazy BATIKA SAVOVANIE najde to to napr toto: www.bochemie.pl

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako prefarbiť bavlnené tričko - Fórum - ZDRAVIE.sk