panika, tetania, uzkost???... infekcia?

Príspevok v téme: panika, tetania, uzkost???... infekcia?
susanc4

Ahoj, neviem ako dalej takže sa pokusim hladat tu na nete... OD juna 2010 mi zacalo toto hrozné obdobie... Prracovala som a nahle som pocitila naval do hlavy, hrozný akoby mi krv zalilala celý mozog mala sm pocit že umieram, leteli so mnou na pohotovost a pichli mi apaurin, okamžite to preslo, na druhy den sa to zopakovalo. medzi tým mi horela hrud, vtedy som fakt citila uzkost,stale som plakala, uzavreli to s diagnozou panicka porucha... nasadili antidepaky a bolo...od tej doby mi vymenili sest druhov liekov... nic... mam vam povedat pravdu? ziadnu uzkost už necitim ale to co sa deje s mojim telom nechapem. Hned po prebudeni mi stahuje kozu na tvari, hlave , mravci mi hlava, a vc nohách... ked to ako tak prejde po magneziu, aj to niekedy nie citim sslabost v nohách a rukach... najhorsie je to vsak s hlavou. mam v nej tlaky, palenie,mravcenie a nezabera mi ani apaurin... najhorsie su tie navaly a stale mam pocit mdloby... vysledky krvi su ok, MR mozgu, ct tiež ok, aj chrbtice ok, endokrinologia ok, ortopedia ok, krdio ok... tak co mam robit???... mam 21 rokov, tieto stavy nemam v zachvatoch oni jednoducho plynu, prosim poradte... najhorsie su navaly tepla a tlaky v hlave...:(((

Japanika

Ahojte,
aj ja som zažívala takéto vec, bolo to počas materskej, vytazenist, maximálne vyťaženie, sama doma, manžel v práci. 3 roky som bola na Ad terapii, psychiater vravel vydržte vyskúšame ešte iné, čakala som, čakala... Až som veci vzala do vlastných rúk a našla som si v blízkosti Zvolena v Banskej bystrici toto: bbpsycholog.sk. Pomohlo mi to dosť, robili sme Kbt terapiu, nebol to zázrak za deň, ale mala som to urobiť skôr. Uchránilo by má to pre rokmi zmätku.

susan1108

sad ale mne sa to deje stale, proste ked prejde mravcenie v nohách zacne ma palit hlava a to beriem lieky a ani neurol mi na ten tlak a palenie nezabera...tak ja už nevem, a napriklad si citim inak lave lýtko...

sad20

to aj mne zvyklo pri panickej poruche ras ta to prejde ja som maval rano taky pocit studeneho potu v celom tele aj v hlave stale som myslel ze odpadnem

susan1108

ahoj, ne neabstinujem od nocoho, prave reto, neviem co to je, a chodim kade tade po lekaroch beriem antidepresiva a neurol... ale už od juna mam tieto stavy a mam pocit, že sa zhorsuju ja nemam prisaham hodinu aby mi nieco nebolo, mam pocit, že už skolabujemmm..:(

nesii

Mojej sestre sa to dialo rok, ale dostala nejaké lieky. Ak chceš vedieť aké, napíše mi na tento mail:

nesii@centrum.sk

nesii

Mojej sestre sa to dialo rok, ale dostala nejaké lieky. Ak chceš vedieť aké, napíše mi na tento mail:

nesii@centrum.sk