Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BB- kde sa dobre byva?

Príspevok v téme: BB- kde sa dobre byva?
lolaBB

Chceme si kupit v BB s priatelom byt, ale nie sme bystricania, tak sa v okolitych castiach moc nevyzname. Viem, ze Sasova patri k najnebezpecnejsim castiam s velkym problemovym parkovanim. Chcely by sme ist niekde, kde parkovanie nie je problem, nepotuluje sa po okoli nasa najlenivejsia mensina a je to bezpecne a pokojne.. Dajte mi prosim nejake typy na cast alebo konretne ulice ktore poznate. Kupa bytu je vysoka palka a ked uz sa na dlhe roky zadlzime, ked sa nam aspon pokojne byva. Dakujem. lola

alzbeta503

no ako si napisal BB ma krasne zakutia :)
a s tymi zenami si ma dostal :D slovenky celkovo maju svoje caro :P

tak hor sa do BB :)

beskyd

ja som z BA, myslim ze BB je krasna, povedal by som z objektivnych aj subjektivnych dovodov:) paci sa mi centrum, namestie snp, horna a dolna ul., park pri ktorom je to muzeum, mestsky hrad, zelen, blizko spania dolina, zo strieborneho namestia sa da busom dostat celkom blizko, staci pak vyjst kopcom hore, fajn ludia, pekne zeny, skoda ze som tam nezohnal robotu:P to mesto ma proste sarm a povab, rad sa tam vraciam v ramci oddychu:)

alzbeta503

jeej tak toto ma potesilo ze si to myslis..odkial si? podla mna JE BB najkrajsie mesto na SR :) je to nekutocna atmosfera na namesti hlavne v lete..a ta priroda :)

alzbeta503

To mas tak...radvan je blizko k centru ale je to take neosobnejsie, foncorda je blizko k centru, a je velmi prijemna, uhlicko mas za pat minut pesi na namestie, tak to zalezi od vas ci chcete byt tak blizko...nemce maju dva bytove domy ci kolko, ale je to dedina v podstate...a podlavice su fajn, blizko kordik kralik a prirody, ale tam mate nasich mensinovyh :)ale ti su asi vsade vsak?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

BB- kde sa dobre byva? - Fórum - ZDRAVIE.sk