IDETE NA OSTRO

Príspevok v téme: IDETE NA OSTRO
:D...

AHOJTE chcela by som sa opytať ak berete antikoncepciu tak idete naplno ze sa do vas chalan aj sprvi? ja som zo svojim chalanomu uz viac ako 5 rokov a od zaciatku berem antiku ale mam taky respekt pred tym. Chcela som vedet ako to berete vy lebo poznam vela ludi co hovori ze hej pokazde a nikdy sa nic nestalo a aj ludi co hovria ze nikdy.

jankaaaaaa

jasne, mas pravdu, kazdy to ma rad inak :)
ale asi som skor mala reagovat na zenu co zakladala temu, ta asi nevie ako funguje hak. ospravedlnujema k sa ta nieco dotklo..

macka26

kazdemu podla chuti draha janka. to ze sa moj muz do mna nerobi, neznamena ze neviem na co je hak .. a to sa velmi mylis ze pre chlapa je najviac sa spravit do zeny. kazdemu sa paci nieco ine... a ano pride mi to neprakticke.. to ze tebe nie, je tvoja vec a vec vkusu tvojho sexualneho zivota, nikto ti to neberie.. ale neodpadavaj za to ze ma niekto iny nazor ako ty...

jankaaaaaa

zeny preboha, naco mate hak? ked zena uziva hak nema ovulaciu takze nemas ako otehotniet aj keby spermie v posve boli nonstop ... a neprakticke a vyteka?? ved je to podla mna super ked sa takto priatel spravi, a pre muza je to asi najviac orgazmus ked moze do zeny ejakulovat.. a navyse vobec to nevyteka strasne, zo mna to vytecie vacsinou az ked som na wc

macka26

ja som uzivala hak 7 rokov, ejakuloval mimo mna... nevidim velky vyznam ejakulacie do zeny, pokial nechces dieta :D, pride mi to neprakticke vyteka to atd

mary-anne

a načo prosím ťa berieš hak?! aby si neotehotnela, nie? vieš vôbec, ako účinkuje?? .. nemáš sa čoho báť, pokial ju berieš pravidelne a dobre ..