Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nivea pure and natural

jarnykvietok

mne je jedno či je natural alebo neńatural ale hlavné je že mi vyhovuje. Po dlhšej dobe som našla krémik ktorý mi fakt sadol :-))))

kaciatko_7

pre Ve: natural je len označenie, nemá nič spoločné s tým, či výrobok je úplne natural, taký na trhu ani asi nie je... tá vôňa je syntetická, tomu sa nevyhli, ako čítam na ich stránke, ani v škodlivinách nie sú tie parfumy vymenované...
pre RNG: kiež by sme všetci boli takí múdri ako ty a dokázali si takú kozmetiku vyrobiť samy... myslím to v dobrom :)

RNG

Definitivne tie kozmetiky sa casom zlepsuju, ale este su stale daleko od toho, aby obsahovali len neskodne , dokonca uzitocne latky pre telo=vyziva.
Prirodny je totiz aj hadi jed, aj nafta v zemi a tejto nivey je aj tak len 95% prirodny, ostatok su chemikalie.

Ja si miesam kremy len z jedlych latok a potravinovych doplnkov, povacsine vitaminov a antioxidantov.

milli11

Mne vacsinou kozmetika dochadza tak, ze vsetko naraz, tak som si bola kupit nove vyrobky. pridem do drogerie, ze si dokupim minute vyrobky a co nevidim? Nejaka nova rada pure and natural. Tak skusim.
Ja som si kupila krem Nivea na tvar Pure and natural s harmancekom. Ja mam po nom dobru plet, taku hebku. Dobre sa aj nanasa, pripada mi taky celkom lahucky.

www.nivea.sk

I ked je pravda, ze som mala od Nivey krem na suchu plet a zacali sa mi robit cervene vyrazky. Tento.

www.nivea.sk

Mam aj pletovu vodu aj mlieko z tejto rady. Pre mna su v pohode.
Mam aj dezodorant PaN (Pure and Natural) Jasmin. Ale tu niekedy pri velkej namahe citim vlhkost, ze sa potim. Ale chvalabohu zapach necitit, vona ho prekryje. Teraz sa to este da, ale rozmyslam, ci si na leto nekupim radsej antiperspirant?
Mam aj mlieko PaN, tiez v pohode, dobre sa rozotiera, moja pokozka je s nim spokojna.
Vy ste ktory krem PaN skusali, harmancek, aloe vera alebo lopuch?

melissa86

tak ja som si dnes kupila ten zvlacnujuci krem s aloe vera,lebo su 3 druhy.mala som vzorku a zdala sa mi fajn,nebol ani taky mastny.viete mi poradit nejaky krem ktory nie je mastny,lebo mam ja mastnu plet..

Ve

dakujem vzorke, lebo ma utvrdila, že by bola kúpa zbytočne vyhodené peniaze, mám teraz suchšiu pleť, krém mi dostatočne nehydratoval, ale najväčším sklamaním bolo, že krém veeeeeeeeeeeľmi vonia, akoby voňavka, a to mi nejde dokopy s NATURAL :-)) no čo už, reklama ako svet, ale nič z toho

melissa86

vzorka je aj v zdravi..a teda co hovorite na ten krem pure and natural,nic moc?ja by som si ho chcela kupit,neviete kde ho dostat? v lekarni al.kde ..inak pouzivam nivea soft,co hovorite na to?dakujem

katka1402

Dámy ďakujem, určite sa teda pustím do nivei, no zrejme do inej rady, skúsim niečo z toho čo ste mi odporučili a vzorka je aj v emme, dnes som ju akurát kúpila, takže vyskúšam :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.