Nivea pure and natural

batavya

hmm nechapem, ja som ju tam mala, akurat to pozeram, na strane 34 - 35 je velka reklama na niveu a tam to bolo, este tam mam to lepkave, na com to bolo prilepene.
Mam Evu co je k nej aj Adam, na obalke ma Eminema

lana334

Ja som dlho pouzivala tie klasicke kremy od nivei (nie bio) na normlanu a miestanu plet...asi 4 roky mozno aj viac a spokojna...lebo mam mastnu plet a dokonca la roche posay matujuci krem mi po case akoby viac mastnil plet..a ta novinka bio pletova voda sa mi paci ale krem asi nie moc pod make-up lebo sa dost leskne potom tvar (urcite aj preto ze tam nie je tolko chemie)

kacenka8188

asi 5 az 6 eur stoji, pouzivam cistici gel a potom si dam mlieko.sice cierne bodky velmi neodstranuje ale ten gel je dobry.www.nivea.sk

leilai

ja tiez niveu, vynikajuci je tiez denny krem v tube, aj makeup v tube, ja pouzivam bronse, stoji myslim 5,95 eur, drzi cely den vlhkost, som velmi spokojna. okrem toho, nivea vraj nerobi pokusy na zvieratach, to ma tesi.

mataBB

ja tiez pouzivam neveu...aqua sensation...super hydratacny krem..a aj ten cistiaci gel pouzivam a potom uz len klasika veci na odlicenie

katka1402

kacenka8188 vyzerá celkom fajn, kolko asi stojí toto mlieko? používaš aj nejaký gél a vodu alebo tonikum?

kacenka8188

ja vyhradne pouzivam iba kozmetiku od niveai, ja na cistenie a hydratovanie pouzivam toto mlieko,mam velmi citlivu plet a ziadna alergia ani lupiny sa neprejavili. www.nivea.sk