Nivea pure and natural

xy:)

raz som mala nivea krem na tvar a nikdy viac!! taku alergiu som dostala, ze som sa sama seba nalakala. celkovo niveu hodnotim ako agresivnu kozmetiku a nic od nich nechcem, lebo aj tak od nich nic nefunguje, od dezodorantov, cez kremy az po sampony, ktore mi spravili lupiny. nastastie problemy zmizli vysadenim tychto super produktov, chvalabohu.

katka1402

mne nivea neprekaža, krem soft mi celkom vyhovuje a mam aj gel oxygen s takými guličkami a je celkom fajn, pleť mám po ňom krásne čistú. hľadám niečo na čistenie pleti, čo ju nevysuší,naopak hydratuje, preto ma celkom tieto prípravky v reklame zaujali. no aj tak ďakujem, káždý názor ma zaujíma.

silviklh

batavya ma pravdu,okolo prirody to an inepreslo :) niveu som nikdy nepouzivala,ani nebudem.mnohym zenam na nu vznikla alergia,daco tam asi zmenili.najlepsie su AA

katka1402

batavya ďakujem, aspoň niekto sa ozval :) dúfam, že aj ja sa dostanem k nejakej vzorke, no skôr ma zaujímajú čistiace mlieko a voda. takže dúfam, že tu bude niekto kto túto kozmetiku už používa a ozve sa.

batavya

katka, myslis krem na tvar? mala som vzorku a nijako ma nenadchla.. to uz si mozem kupit aj marinu krem. ostatne veci neviem, a myslim ze okolo prirody to ani nepreslo