nevera, chcem odpustit, neviem ako

Príspevok v téme: nevera, chcem odpustit, neviem ako
pupik333

Dobry den, pred par dnami som si presla hotovym peklom. Mam 23 rokov, priatel je o 8 mesiacov mladsi. Zijeme spolu 4 roky v jednej domacnosti. Mame vztah, o ktorom druhi ludia hovoria, ze je priam dokonalii. A maju pravdu. Dokazeme sa neskutocne milovat, lasku si prejavujeme roznymi sposobmi, vieme pochopit a podporit jeden druheho, tolerovat sa. Sem tam si vymenime nazory aj trosku ostrejsie, ale v podstate sa na seba dlho nedokazeme hnevat. Nasim takym hlavnym problemom, ktory robil priepast medzi nami dvoma bol ten, ze ja som bola prva sexualna partnerka mojho priatela, zatial co on bol moj druhy. Nikdy sa v sexe nestazoval, viem ze sa mu to so mnou paci, raz je to nezne milovanie, raz zabava, raz vasnive a rychle....dostane odo mna vsetko, po com tuzil. To ze to vnimam ako problem hned vysvetlim. Obcas si pisal s uplne neznamymi babami na chate o sexe, ale v takom style, ktory ma zranoval. Povedala som mu, ze ma to trapi, vysvetlil mi, ze keby vie, ze mi tym ublizi, tak to nerobi, slubil, ze stym skonci a ze vlastne on nerozmysla nad tym, co pise, ze ho to iba laka vyskusat si to s inou, ale ze by to nikdy nespravil, pretoze to by znamenalo stratu mna a to nechce. tak som mu to odpustila....raz, dva razy, tri razy, a tak dalej. Az kym to nezaslo tak daleko, ze mi napisal mail frajer jeho kamaratky s tym, ze si nezela, aby si on snou takto pisal. Najprv to popieral ale nakoniec sa priznal. Bola som sklamana lebo uz som naozaj verila, ze sa snazi ovladat, ze vie, co chce a co nie. Tak som sa s nim rozisla. Bolo to nerozvazne, bez premyslania, vnimala som len tu bolest. Aj sa snazil to napravit, ale poprosila som ho, nech ma chvilu necha samu, ze prespim doma. Aj tak sa chystali s kamaratmi na pansku jazdu. Rozlucili sme sa bozkom. Sice to este neznamenalo, ze sme spolu opat zacali vztah, ale vnimala som to ako nadej, ako nieco pozitivne. Na druhy den sme sa stretli a do vecera sme uz boli opat par. Pytala som sa ho, ci nahodou nieco v noci neurobil, nieco co by mohlo ovplyvnit nas vztah. Povedal, ze nie. Tak som mu to uverila, pol roka sme mali zasa krasne obdobie. A az teraz sa ukazala cela pravda. Vedela som o tom, ze na akej diskoteke boli. bavilo ho na nu chodit predtym, ako tam bol ma panskej jazde. Volala som ho tam velmi velakrat, ale vzdy si nasiel vyhovorku, a isli sme nakoniec na inu. Bolo mi to zvlastne a tento divny pocit sa vo mne stupnoval. Az kym som sa ho nespytala, ze s kym si pise. Bola to nevinna otazka, lebo ma zarazilo, ze bol nervozny, pisal velmi rychlo, bol celkovo nesvoj. Oklamal ma, ze snikym. Isla som teda na jeho nick a sama som si citala, co je dovodom jeho zvlastneho spravania. Pisala mu kamaratka, ze cez vikend spoznala babu, ktora o nom tvrdila to, ze ju riesil.....bozkavali sa, flirtovali. On to popieral, ale takym stylom, ze si nechce na tu noc rozpamatavat, ze nevie co sa stalo. Mne vsak tvrdil, ze nebol opity a zrazu zistim, ze bol tak spity ze si ani nepamata, ci tam s nejakou babou nieco mal? Povedala som mu na rovinu, ze o tom viem, popieral....tak som mu ukazala, ze si to vsetko citam. Plakala som, ze ma tak moze klamat. Vravel, ze klame, lebo mi nechce ublizit, ze zo ziadnou nic nemal, ale ze sa nepriznal, ze nasu hadku riesil tym, ze sa opil, lebo nechcel v mojich ociach klesnut. Normalne nikdy nepije alkohol, vtedy si dal par poharikov a stacilo mu, aby bol opity. lenze mna stale trapilo to, ze ak si nepamata, co robil, potom ani nemozem vediet, ci je to pravda, co ta baba o nom vravela. Velmi som sa trapila a dusil ma opat ten moj pocit, ze sa dozviem este nieco horsie. Naliehala som, plakala, a nakoniec mi to prezradil. On si nie ze nepamatal. On si nechcel uz viac pamatat. Bozkaval sa s inou. zevraj hned potom odisiel a toto mu verim, lebo som videla, ako plakal ked mi to rozpraval, ako ho to vsetko mrzi, ze bol zbabely a nepovedal mi to, ked som sa ho na to pytala, ze to vsetko riesil takym stylom. On ma prosil o odpustenie, a ja som nechcela urobit nerozvazny krok ako vtedy, tak som mu povedala, ze potrebujem cas, aby som zistila, ci mu to niekedy dokazem odpustit a fungovat v nasom vztahu tak, aby som mu to stale nevycitala. Zostala som spat spolu s nim, ale nemohla som ho vobec pobozkat. Proste niekto povie, ze ved to bol len bozk, ale ta bolest, ze ma oklamal, ze mu uz nemozem viac verit, ze aj ja som mala moznost sa bozkavat v ten vecer s inym ale neurobila som to, pretoze srdce a laska k nemu mi to nedovolili, ze som sa doma trapila a dufala, ze sa to da do poriadku a on s ahned bozkava s inou, namiesto toho aby ma presviedcal, ze ma nechce stratit....nedala som mu bozk ani na druhy den a nemohla som mu povedat ani len to, ze ho lubim. Vzdy ked ma chcel pobozkat, videla som jeho a tu druhu babu, hoci ani neviem, ako vyzerala, ani kto to bol. On to nechcel viac rozoberat, vravel ze dodnes lutuje co sa tam stalo, ze tie vycitky co ho po cely cas prenasledovali boli uz neunosne. Neospravedlnujem to, ako sa zachoval, a zatial som mu neospustila. Ale pocas toho jedneho tyzdna mi skutocne dokazal, ze mu na mne zalezi najviac na svete, ze ma nechce stratit a ze mi nikdy viac nesposobi taku bolest, nikdy viac ma nepodvedie. A ja mu to velmi chcem verit. Rozhodla som sa ostat s nim. Teraz i tak odisiel do zahranicia na dva mesiace kvoli praci a zlej financnej situaci, tak mame obaja cas na zahojenie ran. Bol z toho nestastny, ze ochadza prec. Chce zostat so mnou, ale predtym bol smutny z toho, ze nema pracu, ze sme na tom zle s peniazmi. Tak som ho podporila, aby siel, ze sa nemusi nicoho bat. Sme spolu v kontakte, a snad nam to pomoze. Chcela by som mu to odpustit, ale nezvaladam to. V noci som sa strhavala zo sna, mala som z toho nocne mory. Prve dni som nic nejedla. Potom som sa uz nechala pobozkat. Mozno to vo mne urychlilo vedomie, ze odide prec. Ale tento krok zatial nelutujem. Chcem vas poprosit o radu, ako mam dalej pokracovat? Chcem byt s nim, chcem mu to odpustit, nechcem mu to viac vycitat, ale zaroven ma prenasleduju myslienky, a obnovuju mi vsetku tu bolest. Dakujem za radu aj za precitanie....je to dlhe, ale chcela som vam aspon trosku priblizit situaciu aka je.

natusa42

no prejavil sa proste ..to hned sa musi zadrbavat s inou ??to co je za ...?no nic ..chlap ...
ale ja by som asi odpustiula,som taky sprosty dobrak

Radicall

Kiara - Už s tým nič nespravíš a nečakaj že po tom čo si spravila by sa mal k tebe ešte niekto vôbec chovať pekne ... haha

WENEEDLOVE

Ahoj teraz som si čitala moj osud . Presne toto sa stalo aj mne . Na diskoteke . Klamsto otom ale nechutne zapieranie dokonca kazdu chvilu sa dozvedam otom viac podrobnosti. tyžden som mu nevedela dat pusu stále som nato myslela teraz su to 4 mesiace po a nieje den čo nato nemyslím .. to nechutne klamstvo v prvom rade sa nedá medzi nami už nieje isotota a dovera... držim palče nech to zvladneš dokažem si predstavit ake to je :/

sklamanie

Ja mám síce iba 19 rokov ale keď som čítala tento príbeh pochybovala som, že som to nepísala ja. Vo veľa veciach sa môj vzťah zhoduje s tvojim. Tiež som jeho prvá a on môj druhý. Tiež som cítila že ho to trápi. Po dvoch rokoch som sa dozvedela že ma podviedol .. a nie raz. Nespal s nimi, "iba" bozkaval ale pre mna to bola rana do srdca. Je to veľmi ťažké ale chcem mu odpustiť .. tiež sa snaží a keby som mu teraz odpustila tak sa mám najlepšie na svete ale neviem či to ešte dokážem podstúpiť. Okolie na mna tlačí že toto sa neodpúšťa je to psychicky velmi ťažke ale ja iného človeka po svojom boku nechcem. Obaja ideme na vyšku tak jedine moje riešenie by bolo začať v novom meste uplne od začiatku žiandy stari ludia, žiadne spomienky nič .. jednoducho uplne odzačiatku. Neviem či to dokážem :/

gater

Vzťah medzi mužom a ženou je o dvoch ľuďoch. Láska je predovšetkým dôvera a každý jeden rozchod prináša bolesť na jednej alebo oboch stranách. To si treba uvedomiť ešte skôr než sa rozhodneme spraviť krok k tomu, čo nás môže v blízkej alebo vzdialenejšej budúcnosti bolieť. V dobrom vzťahu by nemala chýbať trpezlivosť a ohľaduplnosť. Uprednostňovať by sa mala výhoda toho druhého pred svojou . A keď to všetko uplatnia obaja ...vzťah vydrží veľmi dlho. A keby sa náhodou stalo,že sa dvaja oddelia, nech to dlho netrvá lebo človek je slabý a môže sa stať,že sa nájde náhrada. Dnes sa žije iný život ako kedysi dávno. Dnes uznávame iné hodnoty, uprednostňujeme niečo iné, čo je prevažne na našu škodu. Česť výnimkám .

Aisha5

pupik333, kopni ho do riti. Este nieje dost "vyzity", takze v buducnosti by to robil znova a znova. Najdi si chlapa, ktory uz cim tym presiel a nepotrebuje spoznavat tajomstva sexu aj s inymi zenami. Inac tvoj priatel bude skusat a objavovat znova...

jaja 13, ja vzdy vravim, ze kazdy vztah, do ktoreho sa miesaju aj ini ludia ma neskutocne problemy. To, ze on sa k tebe tak chova, to je vysledok niekoho z jeho rodiny, kto na vas ziarli, alebo komu si skryte nesympaticka, a snazi sa vam rozbit vztah tak, ze si to ani sami neuvedomujete. Pravdepodobne, je to bud jeho mama, teta, sesternica, surodenec, proste niekto z nich, kto sa vam pletie pod nohy. Niekto ta pravdepodobne ohovara pred tvojim priatelom poza tvoj chrbat, alebo niekto mu sustavne dava rozumy, a kyda na teba. Na tvojom mieste by som sa od nich odstahovala, hocikde. Na chvilu domov, alebo niekde s kamoskou do podnajmu, alebo hocikde, len tam nie. Ak to nespravis, prides o dusevne zdravie, s priatelom sa aj tak rozidete a ty nie si splachovaci zachod, aby si trpela ako hlupana pre niekoho, kto ti zavidi. Si mlada, zachran si zivot, kym mozes, inac skoncis zle. Takze tvoje riesenie je bud sa od nich odstahovat sama, alebo hucat do priatela, aby ste sa zase odstahovali niekde spolu prec od rodiny. Sukromie vo vztahu je najpodstatnejsia vec, aka len moze byt. Mozete si najst pracu v Cesku, ak nechcete ist daleko, najst si podnajom a zacat od znova - to je len jedno vychodisko z tisic dalsich...

jaja13

ahojte tak strasne sa citim ze ani sa mi nechce o tom pisat ale radsej sa vyrozpravam jak to v sebe dusit.mam 3rocny vztah a zo zacjatku to bolo perfektne asi pol roka sme spolu len chodili a potom sme chcely spolu zit tak sme isly do podnajmu a bolo to perfektne...potom financna situacia nas donutila ist ku jeho rodicom a tam sa zacalo peklo zacal sa spravat kumne jak ku sviny .....nadava co predtym to nikdy nerobil....co mam robit?lubim ho strasne ale neviem preco ale neviem od neho odist bojim sa ze to budem lutovat co mam robit?

veronks

ahojte...tiez sa mi stala jedna neprijemna vec.Myslela som si,ze sa uplne zrutim.Mam priatela uz 5 rokov a velmi si rozumieme.Citim,ze on miluje mna a ja ho milujem tiez nadovsetko.Je mi vsetkym aj napriek jeho chybam.Vecer,ked sa isiel sprchovat som sa posadila red jeho PC a nasla som mu nieco take,co by som od neho nikdy necakala.Mal vytvoreny nick a v profile mal veci,ktore by som si o nom nikdy nepomyslela.Akurat vysiel z kupelne a ja som mu to ukazala.Ten plac a zial aky som prezila neprajem naozaj nikomu.Nasla som si jeho priatelov a samozrejme,vsetko to boli zeny.Ja som teda napisala jednej z nich a verziu,aku mi povedal on,ona odmietala,ze nevie o co ide.Tak som napisala dalsej,vypytala som si cislo a bola taka zlata,ze mi ho dala.Zavolala som jej a ona mi povedala,ze si s nou pisal ohladom sexu,co ma uz tak dorazilo,ze som nevyronila ani slzu.Presviedca ma,ze to tak nieje,ze sa ta baba musi mylit.Tvrdi mi,ze si chcel zistit len nieco o mne a jedna z tych bab je tam chalan,po ktorom som v minulosti isla...Mozno mi to patri,mozno som potrestana a takymto sposobom sa mi to len vratilo.Ciastocne za to mozem aj ja.Citila som v posledne dni,ze ma klame,ze nieco nieje v poriadku i ked ma presviedcal o opaku...A buuum, o par dni som mu na to dosla.Je to tazke,uverit mu.V tejto chvili mu nedokazem vobec verit a neviem,ci mu to vobec niekedy uverim.Lenze je pre mna vsetkym a velmi ho milujem.Nedokazem ho len tak poslat k vode aj ked som v prvom momente velmi chcela.Tak rada by som vratila cas aby sa nic z toho co sa stalo neudialo.Tazko sa mi s nim bozkava,nemozem sa m priamo pozriet do oci,ale lasku k nemu citim a je velka.Dava mi pocitit,ako ma miluje ale co z toho,ked sklamal...Myslim si,ze cas zahoji vsetky rany aj ked sa na taketo veci len tak lahko zabudnut neda...

kiara 68

AHOJ JA SOM TENTO VíKEND UROBILA NIEčO PODOBNE, PARTNER MA Už DLHšIU DOBU ODMIETAL, MYSLíM SEXUáLNE, NEPOVEDAL MI žE MA MILUJE Už ASI DVA MESIACE AJ KED SOM MU TO POVEDALA JA, TAK MI NIC NA TO NEODPOVEDAL... BOLO TO PONIžUJúCE A CíTILA SOM SA BYť NEPEKNá, ODVRHNUTá, NEMILOVANá... POHáDALI SME SA A JA SOM VYSTúPILA Z AUTA V AMOKU A BUCHLA DVERAMI... ODIšLA SOM DO BARU PIť, STáLE MI VYVOLáVAJ A VYPISOVAL... IGNOROVALA SOM TO, PRETOžE MI ZAčAL PíSAť SMSKY V ZMYSLE AKO NO POD UZ MAM CHUT A TAK... JA SOM Už VSAK CHUT NEMALA A JEDINE CO SOM MALA V MYSLI BOLA Tá STRASNA ZLOSť A OPOVRHNUTIE MILOVANOU OSOBOU... PRETO SOM SA STRASNE OPILA A ZAVOLALA PRIATELKE CI NEPOJDEME NIEKAM NA DISCO... PRIšLA PRE MNA AJ S PARTIOU PRIATELOV NA AUTE... SLI SME NA DISKOTEKU SUPER SME SA ZABAVALI, STRASNE MOC SOM PILA... AZ SOM SA DOSTALA DO STAVU KEDY SI Už NAOZAJ NIC NEPAMATAM... NAOZAJ NIC... ZEVRAJ SOM ODISLA ZO ZABAVY S KAMARATOM ESTE ZO ZAKLADNEJ SKOLY A SLI SME NA BAGETU...VOBEC SI NESPOMINAM, PRISAHAM... STRETLA SOM TAM MOJHO PRIATELA KAMARATOV A JEDNEMU SOM Z NICH DAVALA NESLUSNE NAVRHY (MIMOCHODOM CHCEL MA DOSTAT KEDYSI DO POSTELE) - ANI NA TO ZE SOM MU DAVALA NESLUSNE NAVRHY SI NEPAMATAM... POTOM SOM ZEVRAJ ZACALA BOZKAVAT TOHO KAMARATA S KTORýM SOM ODIšLA NA BAGETU A KAMARATI MOJHO PRIATELA TO VUDELI - ANI NA TO SI NESPOMINAM... POVEDALI MU TO... NA DRUHY DEN SOM SA ANI NEPRIZNALA ZE SOM BOLA NA NEJAKEJ DISKOTEKE ALE AZ NA TRETI DEN SOM MU ZAVOLALA LEBO MA TO MRZELO TAK STRASNE... NEVEDELA SOM VSAK, ZE SOM UROBILA NIECO INE AKO TO ZE SOM BOLA STRASNE OPITA A NIC INE SOM SI NEPAMATALA... PRIATEL PRISIEL DO MIESTNEJ KRCMY A TAM STRETOL TýCH DVOCH KAMARATOV A ONI MU TO POVEDALI... STRASNE SA NAHNEVAL, BOLA SOM V PRACI A ZAVOLAL MI, ZE SO MNOU KONCI...NECHAPALA SOM PRECO... PRETOZE SOM SI NA NIC NESPOMINALA... POTOM SOM HNED VOLALA TOMU KAMARATOVI A ON MI POVEDAL ZE SA NIC TAKE NESTALO A TO MUSIM POVEDAT ZE ON VYPIL VELMI MALO NA TO ABY SI NIECO TAKE NEPAMATAL... NEVIEM CO MAM ROBIT, PRIATEL MI TO STALE VYKRIKUJE, VYHADZUJE NA OCI, BYVAME SPOLU NEDA SA TO UZ VYDRZAT, NAJHORSIE NA TOM JE ZE SA ANI BRANIT NEMôžEM, PRETOžE NEVIEM čI SA TO STALO ALEBO NIE... ZA CHVILU ASI Z TOHO ZOšALIEM... Už DALEJ NEVLáDZEM V NASOM VZTAHU... milujem ho a neviem ako mu mam dokazat ze je pre mna iba on a nikto iny ... cim dalej tym je to horsie uz to zacal vykrikovat aj pred priatelmi... tvrdi ale ze ma miluje a ze aby som neodchadzala od neho... ale bez lasky bozku pohladenia a milovania s nim to nieje ono... inak o beznych veciac rozhodujeme stale spolocne ale co sa tyka intimnej stranky to je strasne unavujuce... v noci ma nechiti za ruku a neprituli sa tak ako predtým, nemilujeme sa spolu odvtedy iba raz sme sa a to takl ze si urobil co mal postavil sa odisiel si zapalit... preplacem vela noci a on si toho ani nevsima... som uplne zufala... myslim ze to ani pravda nieje a ze si to jeho kamarati vymysleli, pretoze sa zacal venovat mne ked sme zacali spolu chodit a prestal sa s nimi stretavat, velmi dobre zaraba a teraz ked s nimi nechodi von a neplati im ako predtým, tak to zneuzili proti mne aby ho dostali na svoju stranu...priatel zacal strasne pit a vykrikovat mi este viac... nemozem sa na neho divat ako sa trapi, je mi to tak vsetko strasne luto... neviem ako dalej poradte mi prosim, lebo sa z toho fakt zblaznim...