Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hrca na zadku po vpichu inekcie

Príspevok v téme: hrca na zadku po vpichu inekcie
pistagrongy1

dobry den, pred cca. 2 tyzdnami som si zlomil nohu, pichli mi inekciu od bolesti do zadku, konkretne neviem aku... ide oto ze ked mi ju pichla strasne bolela, stipala mal som uz x krat inekcie do zadku ale tak toto bolo nieco hrozne... pointa je ze uz asi 2 tyzdne mam na zadku tvrdu hrcu ktora je stale tvrdsia ? viete mi niekto povedat co to je alebo ako to odstanit alebo co vlastne z tym mam robit ??? dakujem

mamka777

pred dvoma tyzdnami si si zlomil nohu, predpokladam teda ze este stale mas sadru, mne ked zlomil jeden chalan nohu, sa na inekciu proti blesti vysrali a ked mi vyrovnavali nohu a davali do sadry som umierala, no vybocila som od toho co som chcela napisat sorry :) ..teda hrca neni nic normalne mal by si ist doktorovi sa na to spytat, mozno je to len tym ze ti ju zle pichla, trafila ti sval ktory si mal napnuty, a teraz je to opuchnute a cim viac ten sval napinas, tym viac to tvrdne.. a mozno ti trafila nejaky nerv, ktory sa zduril, alebo neviem no, hlavne zajdi doktorovi, dovolim si opakovat sa a citovat jednu zenu ktora napisala: Radsej zajst doktorovi 100krat a zbytocne, ako len raz a neskoro... takze drzim palce a radsej sa chod na to spytat nech mas istotu.. :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hrca na zadku po vpichu inekcie - Fórum - ZDRAVIE.sk