Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cistiaca rada Pure Skin od Essence

Príspevok v téme: Cistiaca rada Pure Skin od Essence
lochness

Ake su vase skusenosti s touto pletovou kozmetikou? Ja som si zatial zadovazila tie cistiace pasiky na tvar a su super! Mala som uz podobny vyrobok od Nivey aj Baley, ale toto je zatial najlacnejsie a prekvapivo aj najlepsie, tie predosle nemali takmer ziadny ucinok... Tak som zvedava, ci pouzivate niekto aj dalsie vyrobky z tejto rady a co na nich hovorite...

lochness

no uz som vyskusala aj dalsie veci z tejto rady takze:

umyvaci kremovy gel 4in1 - podla mna je super, dobre cisti, mam fakt pocit ze sa mi po nom zlepsila plet, akurat ze ked si ho davam ako masku na par minut, tak ma trosicku pali na tvari, ale nie je to nic neznesitelne nastastie

pletova voda - fajn, s jemnou vonou, nemam ziadne vyhrady

moisturizer - tiez prijemne vonia, davam si ho pod make-up, pekne zmatnuje a ked si ho dam na noc, rano vobec nemam mastnu tvar, cize super

katka_a

jankaa44
nie nekryje bohuzial :-(
ale neni zly napad , mohli by nieco take vymysliet :))
stoji to priblizne 2,70 :)

nephilim

ja mám z tejto rady pleťovú vodu s púdrom, gél, peeling a masku v jednomm, pleťový krém, nočnú starostlivosť a náplaste na pleť, hoci som si omylom kúpila na čelo a bradu namiesto na nos:-D
veľmi som spokojná s krémom, je úplne super a dobre sa mi naň nanáša make up, aj maska je veľmi dobrá, nemám pri nej taký silný pocit stiahnutia kože, nemám sa na čosťažovať, snád len na to, že odtiene tých púdrov sú pre mňa až príliš tmavé:-D

jankaa44

katka_a: jj to viem že nebude ako klasicky puder, ale že kryje to po nanesení vyražky ne? A by som sa chcela spytat, že kolko približne to stoji, ďakujem.

katka_a

jankaa44
tym pudrom sa nemysli puder co sa dava na make up :) ale taky klasicky biely , on je tam usadeny na dne , treba pred pouzitim poriadne zatriast :) ale neboj ked si s tym vycistis tvar nevidno nic biele , proste to tam je nato aby to vsiaklo maz alebo co :D

lenushka058

ja som mala tiež tie pásiky čo sa nalepia na nos a zatiaľ fajn, a potom som mám aj taký ten gél čo sa nanáša lokálne na vyrážky a mal by ich vysušiť. Neviem síce či mi to pomohlo lebo som dosť lenivá stále si to na každý jeden pupák nanášať :D

katka_a

kocky , pozrela som zlozenie a nejaky alkohol tam je :-/ to som ani netusila . Mne plet nevysusuje , ten puder ktory tam je vsiakne tu masnotu z tvare takze je matna , aj ked mne by niekedy vyhovovalo vysusit uplne , lebo sa lesknem stale jak nikto :( skuste, stoji len pod 3 eura ;)

lochness

tu pletovu vodu isto vyskusam, az sa mi minie ta AB cajovnikova co mam :)) ak to stahuje pory tak to chcem :D nastastie nemam citlivu plet tak dufam ze to bude fajn :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cistiaca rada Pure Skin od Essence - Fórum - ZDRAVIE.sk