Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MANE - vlasový zosilňovač

Edmund

Ja som minoxidil pouzival ale s prestavkami. Mne to vysusuje kozu a robia sa mi lupiny. V lekarni mi na to poradili Nanogen hydratacny balzam, ma taky chladivy ucinok. A preto sa pytam aj na Nanogen vseobecne. Ake s nim mate skusenosti?

Nerdy

Nanogen mi spomínali viacerí známi, videl som ich v lekárni v Auparku v BA. A ešte aj tu
www.sunpharma.sk
Mne sa na nich páči aj to, že sa nezameriavajú iba na instantné zahusťovanie vlasov ale na všeobecnú starostlivosť o vlasy. Dokonca maju Nanogen Serum s rastovými faktormi, ktoré má údajne niekoľkokrát vyššie účinky než minoxidil.
nanogen.sk

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MANE - vlasový zosilňovač - Fórum - ZDRAVIE.sk