ako to?poradte prosim:)

Príspevok v téme: ako to?poradte prosim:)
mimi10

chcela by som poradit. sobotu vecer som dojedla poslednu tabletku z blistra(antikoncepcia YAZ)a dnes uz je 4.den s placebo tabletkou a ja som stale nedostala menzes.Avsak pondelok som musela koli neistote uzit TABLETKU PO escapelle.KOli tomu mi meska menzes, alebo sa mam obavat najhorsieho?Dakujem za radu:(
a este mam zajtra zacat s dalsim blistrom, aj ked nedostanem menzes?

janaaaaaaaa

v piatok si vracala tak v pondloksi si dala tabletku PO.. kde si nechala rozum.. a este ked vracala po troch hodinach... ach. hak vymyselli nato aby zeny nemuseli uzivat tabletky po a ty ich este navzajom uplne zbytocne kombinujes.

vitaminwater

tehotna nie si, mas len rozhodeny cyklus zo vsetkych tych hormonov, co si dala do tela... precitaj si pozorne pribalovy letak a ak nedostanes menzes dovtedy, ako je tam napisane, urob si test...

mataBB

no si uzila tabletku po uplne zbytocne..do 3 hodin sa tabletka uplne vstrebe a ked vracias tak nevadi...
necuduj sa ze nemas menzes...nestaci ze zatazujes svoje telo antikou kazdy den, este si das aj tabletku po, ktora ma 10 nasobne viac gestagenu ako jedna antikoncepcna?

Lebo

Pretože piatok som po uziti tabletky zvracala(aj ked to boli viacej ako 3hod.)a potom som mala sex tak som bola v strese že sa mohlo niečo stať...poradite alebo ?