Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Behanie

Príspevok v téme: Behanie
Vlado17

zdravím pred dvoma dňami som bol behať pretože sa v celku ochladilo a bol som tak nalahko oblečeny..na druhy den som sa zobudil s tym že sa mi akoby tak o niečo tažšie nadychovalo citim to tak v krku akoby...može to byť tým že som nejak prechladol ? trva to deň..vdaka za odpovede

Nephilim

Ak nezvykneš behať, tak je to prirodzená reakcia netrénovaného tela.
Avšak aj ľudia, ktorí chodia behať, môžu prechladnúť. Dôležité je prispôsobiť sa počasiu. Ked je zima, tak je dôležité správne dýchať - nosom nádych a ústami výdych - vzduch sa ohrieva, pretože ked sa nadýchneš ústami, tak studený vzduch smeruje priamo do pľúc = prechladnutie, a taktiež treba udržať hrdlo v teple, čiže dať si nejaký šál, tiež čiapku, rukavice...a môžeš vyraziť...:-)
Odporúčam dobrý čajík a prelúskať zopár stránok o behaní:-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.