Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.

Príspevok v téme: Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.
milena6

Nemozem tomu uverit,uz druhy den sa spamatavam,ale stale nic. V pondelok poobede,ked som si musela z prace odskocit domov kvoli niecomu co som zabudla,nacapala som manzela doma s nejakou zenskou. Milovali sa v posteli v ktorej ja spavam kazdu noc. Nevidel ma ani jeden. Tu zensku som nevidela dobre,ale mam pocit,ze ju nepoznam. Nemozem tomu uverit, sme spolu uz 8 rokov, ako manzelia 4-ri, momentalne som v siedmom mesiaci tehotenstva. Konecne sa nam po rokoch podarilo babatko a on nam spravi toto? Nerozumiem tomu. Co mam robit? Nic som mu nepovedala,bojim sa, ze sa zrutim. Chcem mysliet na dieta a nestresovat sa,ale to sa neda. Poradte mi niekto, prosim. Milena.

Laurina22

A nebavim svojho muza ako milenka?Tak preco si dotycny s nou nesadne a nepovie jej to?Nepovie jej,co by chcel skusit?Ako by to chcel?

Toto som este nepocula.

Nebavis ho,tak sa necuduj.Otrasne.

Laurina22

Zenska 1.To co pises?Prepac,ale pokial sa s muzom nemilujem pocas tehotenstva,tak on ma pravo si najst inu?To dieta som si zamiesila ja sama?To dieta chcem ja sama?

Som tehotna tak moj muz ho moze strkat kade tade?To kde sme?

Ma dve zdrave ruky,ak uz nedokaze vydrzat.Nie sme zvierata.

Weva

zenska 1 - no v principe mas pravdu, ze by sa mali snazit venovat i sebe navzajom ako partneri, a milovat sa a tak.. ale to este neznamena, ze "no jo chlapi, su uz taki - nespis s nim pocas tehotenstva (a to moze mat rozne dovody) necuduj sa ze si to najde inde"???

No dakujem pekne ak tak uvazuje kazdy manzel tak "spolu v dobrom i zlom, v zdravi i chorobe" mozeme totalne zabudnut? A este mas pre takeho chlapa pochopenie, ved co ma chudak robit???

Tak tak by som teda zit nechcela!

zenska 1

no ktovie, kde je problem. treba si polozit otazku, milujeme sa aj pocas tehotenstva? lebo ak nie, nie je sa co divit.davas svojmu manzelovi to, co potrebuje? alebo sa sustredis len na seba a dieta? ak to vsetko aj davas, co potrebuje, tak mozno je chyba inde, jednoducho ho mozno ako milenka nebavis alebo potrebuje zmenu, to su chlapi.

vsevedka

petrikforyou, noo ja nie som si celkom ista,ci ma Milena urobit co jej radis. Ty si urcite skvely otec a svojej manzelke by si take nieco ako Milenin partner nedokazal urobit uz koli spolocnemu dietatu a zrejme k laske k obom. Ale zial nie vsetci chlapi su taki.

Ja si myslim, ze Milena celu neprijemnu situaciu s manzelom zvlada racionalne, s ohladom na svoje nenarodedene dietatko. Napisala som sice racionalne, lebo teraz v rychlosti ma nenapadlo vhodnejsie slovo (neda sa napisat v pohode, ci s nadhladom), ale iste to len ciste racio nebolo. Urcite tam bol hlavne v zaciatkoch napor emocii, neskor mozno vhodne uvazovanie, ze keby tento vztahovy problem isla riesit s partnerom teraz, ublizilo by to urcite ich dietatu, pretoze vsetok stres sa z matky nan prenasa.

Takto sa dieta narodi a bude mat svoj domov a zatial oboch rodicov. Ja viem, zas budete oponovat sebauctou! Sebaucta je sice pekna, ale niekedy zial, akoby v mene "vyssieho dobra" ju clovek musi potlacit a vymenit za POKORU. Toto malo ludi pochopi, hlavne mladsich, ci nevyzretejsich.

Pokora nemusi len daneho (pokoreneho cloveka) zranit(a vacsinou zrani, hlavne v zaciatku), ale moze i dotycnemu cloveku pomoct duchovne rast a mozno i zachranit vztah, hoci to, tak vzdy nemusi byt.

Ja si proste myslim, ze momentalne na konfrontacne riesenie s partnerom treba zabudnut, ak to bude potrebne, Milena mas dostatok casu urobit tak kedykolvek v buducnosti, ked to bude ale vyhovovat tebe.

petrikforyou

Ja mam malu dceru a dal by som za nu zivot viem o com hovorim.neviem si zivot bez nej predstavit. A ked spravis to co som ti povedal, pochopi to aj on.aj on sa uz babetka nevie dockat len robi hluposti,tak mu takto pomoz.
a od tej chvile uz na to nikdy rec nepride,ked sa narodi babo zabudne na vsetky zeny sveta a bude ta milovat ako nikdy.neboj a daj mu to vyzrat.
pa

milena6

Nepotrebujem sem vypisovat romany a nemyslim si,ze som zena bez emocii. Velmi rada si precitam Vase nazory, podpora vzdy padne dobre.

To co napisal petrikforyou ma dojalo. Keby som ja podvadzala a niekto by mi povedal to, co napisal petrikforyou,tak by som si to asi nikdy v zivote neodpustila. Rozmyslam,ze to tak nejak poviem manzelovi. Len naozaj neviem,ci mu to chcem teraz vraviet. Vsetko je doma ako tak v pohode, tesim sa na babatko, teda ja strasne a manzel sa tvari,ze tiez a ja mu verim. Neviem ci si chcem tieto posledne tyzdne pokazit nejakymi vycitkami a hadkami a pod.

nikuska.zak

Ahoj Milena
Máš určite v sebe krásne dieťa, ktoré si zaslúži pokojný život bez klamstiev. Mala by si od neho ísť čím skorej preč. Dieťa potrebuje klud, mysli na to... viem, že je to ťažké, pretože ho máš určite rada, ale nezabúdaj, spraví raz urobí druhýkrát! mňa priateľ tiež podvádzala aodpustila som mu to ....myslíš, že prestal? NIE... musíš si povedať, že si krásna a inteligentná žena predsa nebudeš robiť zo seba toto... veľa šťastia :)

goccia

ja neviem, ale asi mne jedinej pride divna tato tema? bud je vymyslena alebo je milena nejaka divna, jednoducho mi to pride cele akesi... co ja viem, vhodny vyraz mi pride "zabrzdene". ma milena vobec nejake emocie? pripada mi ako stroj, ktory sem chodi aj tak iba oznamovat fakty, vobec nepotrebuje psychicku podporu. divne mi to pride od zaciatku cele