Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.

Príspevok v téme: Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.
milena6

Nemozem tomu uverit,uz druhy den sa spamatavam,ale stale nic. V pondelok poobede,ked som si musela z prace odskocit domov kvoli niecomu co som zabudla,nacapala som manzela doma s nejakou zenskou. Milovali sa v posteli v ktorej ja spavam kazdu noc. Nevidel ma ani jeden. Tu zensku som nevidela dobre,ale mam pocit,ze ju nepoznam. Nemozem tomu uverit, sme spolu uz 8 rokov, ako manzelia 4-ri, momentalne som v siedmom mesiaci tehotenstva. Konecne sa nam po rokoch podarilo babatko a on nam spravi toto? Nerozumiem tomu. Co mam robit? Nic som mu nepovedala,bojim sa, ze sa zrutim. Chcem mysliet na dieta a nestresovat sa,ale to sa neda. Poradte mi niekto, prosim. Milena.

vebe

Ja som uz napisala co si myslim a suhlasim aj s Angelou. Ziadne unahlene konanie ci rozhodnutie nepomoze a hlavne nebude dobre. Prva reakcia je vzdy panika, hnev, prudka reakcia, potom sa to ulezi v hlave a prichazdaju tie pokojnejsie riesenia. Netvrdim, ze to co spravil Milenin manzel je spravne, nie, to urcite nie, ale nevieme dostatocne vela na to aby sme tu radili rozchod, odchod a podobne. Mam za sebou uz dlhe roky v manzelstve a dve odrastene deti,viem ake je to dolezite aby rodina bola kompletna, viem co to je vychovavat deti, tak preto ma napadaju tie pokojnejsie a menej radikalne riesenia.

angela85

v prvom rade nech si to vyriesi sama so sebou, potom s manzelom a potom sa moze do toho starat zvysok
ale urcite sa neunahly, kazde rozhodnutie ti uplne zmeni zivot

elsa5.5

no tak to.....,,mala si ich vyrušiť..,,nebola som v takej situácii,určite by som mu vynadala,ale poriadne a nech vypadne,to ťa on môže presviedčať že si slepá snad,no snad sa nechceš hrať na to že si nič nevidela...,,len mu pekne vynadaj čo už na to povedať ešte aj domov si ju dotiahne,nemá hanby,,brata nemáš nech to s ním vybaví poriadnu bitku by si zaslúžil prasa nechutné,ešte sa správa akoby sa nič nestalo nie? povedz niekomu z rodiny nech má hanbu,alebo chod k rodičom a tam aj ostaň do pôrodu...

angela85

musis mu to v prvom rade povedat, nebud trpitelka a ak mu to chces tolerovat, tak z toho aspon trochu vytaz. ale musis si ujasnit, ci by si mu to vedela tolerovat, alebo to bude nicit vas spolocny zivot do konca zivota a vo vasej rodine nebude nikto stastny. byt v nestastnom manzelstve, len kvoli dietatu nie je dobry napad. bude to len horsie a este viac bude dieta trpiet, potom bude lepsie ak bude mat ineho otca. otec nie je ten co splodi ale vychova.

tpch

Si vydata za moralneho kripla. Ja by som urcite zvazila zotrvanie v tomto zvazku...ale najskor by som si zaobstarala dokazy. Bez nich nepochodis nikde, iba zo seba urobis ziarlivu chuderu. Premyslaj chladne, ide ti o buducnost.

mimisek

Nemala si odist!!!!!! Mala si ho na mieste konfrontovat. Teraz je mozne, ze ked mu povies, co si videla, normalne ta presvedci, ze si nevidela nic, ze si si to vsetko vymyslela a sibe ti. Keby ta ta zenska videla s bruskom, mozno by mu sama jednu vrazila...
Musis sa s nim porozpravat. To je jedina rada, ktoru by si mohla po rokoch vztahu uz poznat...
Pises, ze konecne sa vam podarilo po rokoch dieta. Je to vytuzene, chcene dieta z tvojej strany alebo ho tak zurivo chcel aj manzel? Podla jeho konania sa mi nezda... Mate spolu pomer, odkedy si tehotna?
A ze je to hajzel, tak to bez debaty.