Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.

Príspevok v téme: Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.
milena6

Nemozem tomu uverit,uz druhy den sa spamatavam,ale stale nic. V pondelok poobede,ked som si musela z prace odskocit domov kvoli niecomu co som zabudla,nacapala som manzela doma s nejakou zenskou. Milovali sa v posteli v ktorej ja spavam kazdu noc. Nevidel ma ani jeden. Tu zensku som nevidela dobre,ale mam pocit,ze ju nepoznam. Nemozem tomu uverit, sme spolu uz 8 rokov, ako manzelia 4-ri, momentalne som v siedmom mesiaci tehotenstva. Konecne sa nam po rokoch podarilo babatko a on nam spravi toto? Nerozumiem tomu. Co mam robit? Nic som mu nepovedala,bojim sa, ze sa zrutim. Chcem mysliet na dieta a nestresovat sa,ale to sa neda. Poradte mi niekto, prosim. Milena.

Laurina22

Ak by som videla to,co ty,zatial,co on by zasuval do inej,ja by som si sadla do kuchyne a cakala kym nevyjdu.Potom by som damu slusne pozdravila a vyprevadila ju,manzelovi by som zbalila kufor a nech sa paci,zmizni.

Pardon,najprv by som ho ovracala.Az potom by som mu zbalila kufor.

uhlie

Preco by mala vymienat periny? Ved ine zeny potrebuju tiez lasku a sex. Bud rada , ze mas manzela, ktory je mily a laskavy k viacerym ludom. Proste nemas doma sebca. Vie sa rozdat. Dopraj aj inym potesenie a nepovysuj sa nad ostatne zeny.

vitaminwater

milena6: snazim sa ta pochopit, ale neda sa =( je jasne, ze to neurobil prvykrat, a ani posledny... cez den, ked je manzelka v praci, si nedovediem domov jednorazovku, ale milenku, s ktorou spavam pravidelne...predstav si, ze spavas v posteli, ktora je spinava od cudzich zenskych, objima ta chlap, ktory sa pred par hodinami miloval s inou, bozkava ta tymi istymi perami, hladi tymi istymi rukami... budes prezliekat periny kazdy den? mne je z takej predstavy az na vracanie... mysli na zdravie svojho dietatka a seba! vies kolko chorob je teraz medzi ludmi? hovoris, ze sa mu snazis vyhybat teraz, ale to chces robit do konca zivota? on bude mat len dalsi dovod na neveru, a ty sa budes hrat na hlupu husu a zatvrat oci pred tym? vase dieta bude vyrastat v takejto rodine a ver mi, ponesie si to so sebou do svojej rodiny, ktoru raz bude mat... musis ho konfrontovat! takto sa ti neda zit =( viem, ze to bude tazke, ale urob to pre svoje babo =( zastav to, kym nie je neskoro... mozno si to vyriesite, ved kolko manzelstiev preslo neverou a zvladli to? radsej teraz ako neskoro... bud silna

milena6

geekygirl7, tiez som na to myslela. Neviem ako dlho uz ma milenku a ci vobec len jednu, ale chvilu ma prepadla taka panika,ze co ak ma niecim nakazil. A teraz ked som tehotna? Milovali sme sa aj pocas tehotenstva. Teraz si to s nim uz neviem predstavit.

geekygirl7

Mozno trochu mimo temy - ale taka trosku prakticka poznamka. Neviem aky ste mali doteraz sexualny zivot (pocas tehotenstva) ale ak by chcel sex (co muzi nemaju problem vyzadovat naraz aj od manzelky a milenky), nejako sa k tomu budes musiet postavit. Ak si je chlap schopny doviest milenku do manzelskej postele, ktovie ci mal dost rozumu pouzit ochranu. Neriskovala by som v tehotenstve nakazu nejakou pohlavnou chorobou.

elsa5.5

tak ty to máš v podstate vyriešené,ono sa to časom ututle a bude zasa dobre,asi si budeš celý život zatvárať oči pred realitou aby si udržala rodinu pokope...

abc 123

Milena-to je začiatok konca.Asi to nebolo prvýkrát.Láska je ako kvietok,ktorý treba pestovať,ináč zvädne.Aj dnešní mladí -česť výnimkám-túžia po vernosti na celý život. Len niektorým spadne rozum do nohavic.Teš sa na dieťa,to je v dnešnej dobe drahokam.Odsudzujeme to s manželom,lebo sme spolu 41 rokov.Držíme Ti palce .

milena6

Prezliekla som periny a ano,lahla som si do postele uz okolo pol deviatej, aby som sa s nim nemusela rozpravat ani nic podobne. Posledne dni chodim z prace okolo siedmej, urobim doma co je nutne a idem spat.

aale

nemate vsetko spolocne, on ma vlastnu milenku. Zda sa mi to zvlastne, aby si sa mu k tomu ani nevyjadrila,ani po dvoch dnoch...To si si vecer lahla do tej postele, pritulila si sa a zivot isiel dalej?

milena6

A co mam teraz prijst domov a urobit cirkus? Komu to pomoze? Nehovorim,ze to necham tak, ale zatial neviem,ze co mam robit. Cakame spolu dieta, byvame spolu. Vsetko mame spolocne.