Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

radioaktivne oziarenie ludi........

Príspevok v téme: radioaktivne oziarenie ludi........
milovna

no ludia,uz nam ziadna pomoc nepomoze :-(viem ze myslim negativne,ale snazim sa nemysliet na to,ale sami povedzte ze nam nic neomoze.radioaktivita ostane vzdy v atmosfere a pomali a isto sa bude roznasat do vsetkych stran.je to hrozne a ja som sa chcela dozit dobrej 90-tky a uzit si svoje vnucata.mrzi ma to,ze nas to postihne :-(

lost

new killer reactor :D

tak to je veelmi zaujimava fraza :)

(v tomto sa mi ta anglictina paci, ze sa taketo "srandy" daju v nej robit :) )

RNG

Nezabudajte, ze ja nezijem na Slovensku a mozno niekedy pouzivam starsie, dnes uz nepouzivane slova. U mna sa totiz Slovencina nevyvyja, len zachovava/konzervuje.
Za mojej mladosti to boli atomove elektrarne, uranove reaktory a pod, co zrejme dnes nazyvaju jadrove, ako som sa z prispevku dovtipil.
V anglictine je to Nuclear reactor=nuklearny reaktor, co vplyvni politici uz od 70tych rokov nazyvaju "nukilar" akoze new killer=novy vrah. Na zaciatku to bolo zrejme zo zlej juzanskej vyslovnosti, dnes je to zrejme medzi nimi aj vyborne vzdelanymi a severanmi naschval.
Takze viete komu sluzia, uz len na zaklade tohoto "zle" vysloveneho slova.

učka

RNG-ďakujem za primerané vysvetlenie.Veľa starších ľudí nespí,čo sa boja-vplyvu z Japonska.Nie každý všetkému rozumie a nie každý starší je na internete.Ďakujem za st. i ml.rada čítam aj iné stránky na fore čo Ty píšeš t.j.odpovede.Obdivujem správanie sa Japoncov.

lost

jj, ja som na to natrafil nedavno.

udajne sa na tom da "zit" dlhodobo,

vyhoda je ze clovek spi 3 hodiny denne

(napr o 1am 5am 9 am 1pm 5pm 9pm) vzdy 30 minut, a ihned ide do REM spanku.

aspon podla prispevkov ludi z online for som cital ze maju dokonca "viac energie cez den" ako pri beznom spanku

ale nevyhodou je ze clovek ma len 3.5 hodiny na realizaciu, potom musi spat, lebo by to ho strasne zlozilo..

to by mohla byt zaujimava cesta ako mat 21hodinovy den :)
i ked... ktovie ci je to pravda.

udajne sa sny potom neskutocne dobre pamataju do detailov a su "zivsie"

RNG

Polyphasic Sleep mi nebol znamy termin, ale ked som ho nasiel, vo Wikipedii, spojili sa mi s tym dlhsie vedomosti okolo spanku.
Polyphasic znamena mnohokrat preruseny tj ako zly spanok,porusenie vnutornych hodin*(circadian rhytm)
alebo kratke vypinanie(kedysi sme to "nevedecky" nazyvali zadriemanie)hlavne v case vycerpania na nazbieranie novej energie.
To ako starsi clovek, co ma menej energie, ako mladi ludia samozrejme uz dlhe roky pri mojom velkom pracovnom vytazeni poznam velmi dobre.

sdddd

Najhorśia emócia pre ćloveka je strach. A toho strachu je pre ĺudstvo ćím ´dalej viac.Štve ma to....Hlavne preto, źe vedecky je to v poriadku..

milovna

uf,ale ste sa rozbehli,kazdopadne dakujem za prispevky,som omnoho kludnejsia :-) a mata mas to tam!!!tak ti treba !!!:-)

pj

RNG dik, ja to este strucne zopakujem:
JADROVA ELEKTRAREN VYBUCHNUT NEMOZE (ako atomka)

inak mata ze prave ty kritizujes slovensku ekonomiu...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

radioaktivne oziarenie ludi........ - Fórum - ZDRAVIE.sk